Praca ASYSTENT INŻYNIERA BUDOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg harmonogramu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT INŻYNIERA BUDOWY

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie zawodowe lub wyższe budowlane (instalacyjne, sanitarne),

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

ANIMATOR KULTURY-STANOWISKO DS. SPORTU/STAŻ - 997,4 PLN

Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, organizowanie imprez sportowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Wilków (lubelskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTÓW STRATEGICZNYCH ZE WSCHODU - do 1 500 PLN

Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych, obsługa stałych klientów, monitorowanie runku, kontakt z firmami spedycyjnymi (branża sprzęt informatyczny). Oferyjemy: możliwość rozwoju, stałe godziny pracy, przyjazną atmosferę. Praca na umowę zlecenie 8,93zł/godz.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Wrocław (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Warszawa (mazowieckie)

KELNER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Legionowo (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 600 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami, monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OPIEKUN DZIECIĘCY - 997,4 PLN

STAŻ
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

przewóz towarów własnych do klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Złotoryja (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO NA RYNEK BIAŁORUSKI - od 1 040 PLN

Planowanie optymalnej trasy przejazdu, kierowanie samochodem dostawczym, dostarczanie przewożonych towarów oraz ich odbiór, także na terenie Białorusi i Rosji, prowadzenie dokumentacji przewozu oraz dokumentacji samochodu dostawczego, także w języku białoruskim i rosyjskim
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Marki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, bsługa klienta, sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Próchenki (mazowieckie)

MURARZ-TYNKARZ (N) - do 1 850 PLN

murowani, tynkowanie
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Krusze (mazowieckie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 000 PLN

- Wykonywanie szalunków systemowych i tradycyjnych. Wykonywanie poleceń przełożonych. Realizacja robót na podstawie rysunków technicznych.- Praca na terenie całej Polski.- Wynagrodzenie: 2000 zł/brutto/miesięcznie. Praca na umowę o dzieło na 3 lata.- Wykształcenie BEZ znaczenia. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 8 lat na stanowisku cieśli szalunkowego. Przerwa w zawodzie nie dłuższa niż 2 lata.
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Katowice (śląskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

REFERENT DS. OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

wprowadzanie zamówień sprzedaży, wysyłanie faktur, rejestrowanie i obługa zapytań ofertowyh, bieąca praca biurowa
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Żary (lubuskie)

KIEROWCA - od 3 500 PLN

prace polowe
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Witoszyce (dolnośląskie)

POMOCNIK CUKIERNIKA - od 1 850 PLN

pomoc w produkcji wyrobów cukierniczych
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Czernichów (małopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Kolonia Bogoria (świętokrzyskie)

KUCHARZ - od 1 000 PLN

Przygotowanie posiłków, obsługa klientów. Przyjmowanie zamówień. Koordynacja zamówień surowców od dostawców do produkcji potraw.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Łódź (łódzkie)

OGRODNIK - od 900 PLN

sadzenie, pielęgnacja, ochrona, pakowanie do wysyłki - doniczkowych roślin ozdobnych i ich sadzonek
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Rzgów (łódzkie)

MURARZ - od 14 PLN

prace murarskie
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Świętochłowice (śląskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY K/M - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA KAT. C- MAGAZYNIER - od 3 900 PLN

praca łącząca prace kierowcy samochodu ciężarowego z pracą na magazynie (rozładunek, załadunek)
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Sosnowiec (śląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Bielsko-Biała (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż warzyw i owoców.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

MODELARZ KONSTRUKCJI PAPIEROWO-TEKTUROWYCH - do 1 850 PLN

Wykształcenie wyższe, wymagane roczne doświadczenie zawodowe; znajomość rysunku technicznego; zakres obowiązków: kontrola jakości druku, składanie kartonowych onstrukcji oraz form przestrzennych;umowa zlecenie; miejsce pracy Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Gliwice (śląskie)

SPAWACZ ELEKTRYCZNY-PUNKTER - od 1 800 PLN

Spawanie materiałów
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH I SUWNICY POZIOM "O" - 11 - 15 PLN

Transport detali i materiałów za pomoca wózka widłowego i suwnicy sterowanej pilotem z poziomu " O". kompletowanie detali w trakcie produkcji, wspóraca z magazynem wyrobów gotowych.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Gręzówka-Kolonia (lubelskie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

- obsługa giełdy transportowej, - szukanie ładunków, - planowanie tras przejazdu aut, - fakturowanie frachtów, - pilnowanie czasu pracy kierowców,
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Starogard Gdański (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Brzeg Dolny (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed