Praca ASYSTENT HANDLOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Realizacja zadań handlowych, współpraca z sieciami handlowymi i firmami transportowymi, poszukiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów z klientami, rozmowy negocjacyjne oraz przygotowywanie dokumentów handlowych i sprawdzanie dostępności towarów, podstawowe prace biurowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT HANDLOWY

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie z zakresu handlu, obsługi klienta, dobra obsługa komputera w tym MS Office, dobra organizacja pracy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie