Praca ASYSTENT GEODETY Kowalewo Pomorskie kontakt przez PUP

Kowalewo Pomorskie, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
prace związane z wykonywaniem pomiarów w terenie i prace biurowe

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT GEODETY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kowalewo Pomorskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: golubsko-dobrzyński

Zawód: technik geodeta*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Szosa Rypińska 26, 87-400 Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: golubsko-dobrzyński

Gmina pracodawcy: Golub-Dobrzyń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Golub-Dobrzyń

Ulica pracodawcy: Szosa Rypińska

Numer budynku pracodawcy: 26

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik geodeta*

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 850 PLN

sprzedaż art. instalacji c.o. , wod-gaz, dostarczanie materiału do klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Proszowice (małopolskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

obsługa elektronarzedzi, obróbka mechaniczna elementów konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Łęczyca (łódzkie)

PEDAGOG -TERAPEUTA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Jegłownik (warmińsko-mazurskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, pozyskiwanie klientów, sprzedaż kredytów
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Głogów (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 1 850 - 2 400 PLN

Kompletowanie wysyłek. Przygotowanie kompletów na produkcję. Wprowadzanie dyspozycji do systemu.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Gdańsk (pomorskie)

KASJER BANKOWY - od 1 850 PLN

Obsługa klientów w zakresie przyjmowania wpłat gotowkowych
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Chojna (zachodniopomorskie)

POMOCNIK INSTRUKTORA- MONTER - 997,4 PLN

obsługa piły do cięcia, obsługa maszyny do ukosowania, prace monterskie
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Sosnowiec (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta w ounkcie sprzedaży oraz świadczenie usług haftowania i szycia
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Poznań (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. MARKETINGU - od 1 850 PLN

pozyskiwanie i kompleksowa obsługa klientów, dbanie o dobre relacje z klientami i kontrahentami, o wizerunek firmy, wynajem mieszakń, ewidencja poczty, obieg dokumnetów, prowadzenie korespondencji z kontahentami
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Pszczyna (śląskie)

REFERENT DS. TRANSPORTU I SPEDYCJI- STAŻ - 997,4 PLN

OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH, ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW, WYSTAWIANIE DOKUMENTÓW SPRZEDAŻOWYCH, SPORZĄDZANIE RAPORTÓW ZESTAWIEŃ ZLECEŃ TRANSPORTOWYCH I SPEDYCYJNYCH, OBSŁUGA POCZTY E-MAIL, OBSŁUGA POCZTY PRZYCHODZĄCEJ I WYCHODZĄCEJ, SPRAWDZANIE POPRAWNOŚCI WYSTAWIONYCH CMR PRZEZ KIEROWCÓW
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Korzonek (opolskie)

OBSŁUGA KLIENTA STACJI PALIW - 997,4 PLN

1. Organizacja pracy stacji paliw2. Przyjęcie, wycena i eksponowanie towaru.3. Fakturowanie sprzedaży4. Obsługa klienta na podjeździe.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Rzeszów (podkarpackie)

PORZĄDKOWA - od 1 850 PLN

SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ BIUROWYCH, MYCIE OKIEN, ODKURZANIE, PRANIE WYKŁADZIN; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE;
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Olkusz (małopolskie)

MONTAŻYSTKA - do 12,53 PLN

Praca przy montażu kabli, wiązek kablowych.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Legnica (dolnośląskie)

REFERENT - 997,4 PLN

zgodnie z dołączonym do wnisku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Żywiec (śląskie)

REFDO30 - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Praca w magazynie handlowym; kontrola jakości i ilości przyjmowanego i wydawanego towaru; rozmieszczanie towaru na magazynie; bieżąca inwentaryzacja towaru; dbanie o powierzone mienie, czystość magazynu; incydentalny dowóz towaru do klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY DS. OBSŁUGI KLIENTÓW/REALIZACJI ZAMÓWIEŃ - 997,4 PLN

przyjmowanie dostaw, prowadzenie magazynu, dokonywanie okresowych remanentów, trealizacja zamówień, przygotowywanie wysyłki, zlecanie wysyłki, przygotowywanie zamówień dla dostawców, przygotowywanie dokumentacji kontaktu z klientem tel. i mailowej, kontakt osobisty, utrzymywanie porządku w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Pszczyna (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI I OCHRONY ŚRODOWISKA - od 2 000 PLN

obsługa księgowa firmy, sprawozdawczość dotycząca ochrony środowiska
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Radzanów (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Rozładunek towau z samochodu dostawcy. Przyjmowanie i sprawdzanie towaru jakościowow i ilościowo zgodnie z fakturą dostawcy. Układanie towaru wg asortymentów w magazynie. Wydawanie towarów z magazynu zgodnie z dokumentem "wz". Dbanie o powierzone mienie.Staż EFS POWER dla osób do 30 r.ż. lub EFS RPOWD dla osób od 30 r.ż.Wymagane: wykształcenie średnie techniczne.2 zmiany: 6-14 lub 14-22
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Strzelin (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 050 PLN

SPORZĄDZANIE ORAZ PROWADZENIE KORESPONDENCJI BIUROWEJ, SPORZĄDZANIE RÓWŻNEGO RODZAJU PISM (W TYM PISM URZĘDOWYCH), PORZĄDKOWANIE I PRZECHOWYWNIE AKT, ORGANIOWANIE PRACY BIURA, WYJAZDÓW SŁUŻBOWYCH, UDZIELANIE INFORMACJI TELEFONICZNYCH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE, OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH, DOBRA ZNAJOMOŚĆ PAKIETU MS OFFICE, 1 ROK DOŚWIADCZENIA, DOBRA ZNAJOMOŚĆ J.UKRAIŃSKIEGO I/LUB J.ROSYJSKIEGO
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 1 850 PLN

opieka nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi, pomoc przy utrzymaniu higieny osobistej, karmieniu, sprzątanie pokoi
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Ścinawka Średnia (dolnośląskie)

STAŻ-RECEPCJONISTA-244 - 997,4 PLN

wg programu, wykształcenie średnie lub wyższe wychowanie fizyczne, fizjoterapia
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Namysłów (opolskie)

SPRZEDAWCA/KASJER/MAGAZYNIER - do 12 PLN

sprzedaż artykułów spożyczwo-przemysłowych, monopolowych
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Chorzów (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KAT. C+E - od 1 850 PLN

Załadunek, rozładunek oraz przewóz towaru (w szczególności stal) na trasach miedzynarodowych UE tj. Niemcy, Belgia, Holandia, wypełnianie dokuemntów przewozowych, naprawa drobnych awarii, zabezpieczanie ładunku (pasy, łańcuchy).
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Nowa Sól (lubuskie)

REFERENT KSIĘGOWY - 997,4 PLN

Zapoznanie sie z przepisami prawa podatkowo- podatek od towarów i usług, podatek dochodowy od osób fizycznych prawnych. Obsługa programu księgowego Symfonia. Dekretowanie dokumentów księgowych.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Płock (mazowieckie)

MONTER SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH - od 12 PLN

prace montazowe przy budowie kanalizacji i wodociagów
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Jeżopole (łódzkie)

STOLARZ (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY) - od 1 850 PLN

obsługa maszyn stolarskich - obróbka drewna
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Uście Gorlickie (małopolskie)