Praca ASYSTENT DS ZAPASÓW/ PRZYJĘCIE TOWARU Brzeg Dolny TESCO (POLSKA ) SP. Z O.O.

Stanowisko: ASYSTENT DS ZAPASÓW/ PRZYJĘCIE TOWARU

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: przyjmowanie dostaw, utrzymanie porządku na magazynie, obsługa komputera

Data publikacji: 2016-03-04

Lokalizacja: Brzeg Dolny (dolnośląskie)

Pracodawca: TESCO (POLSKA ) SP. Z O.O.

Al. Jerozolimskie 39, 56-120 Brzeg Dolny, powiat: wołowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
przyjmowanie dostaw, utrzymanie porządku na magazynie, obsługa komputera

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS ZAPASÓW/ PRZYJĘCIE TOWARU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brzeg Dolny

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Brzeg Dolny

Zawód: asystent osobisty (concierge)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa wózków widłowych

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: TESCO (POLSKA ) SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv + list motywacyjny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: wołowski

Gmina pracodawcy: Brzeg Dolny

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzeg Dolny

Ulica pracodawcy: Al. Jerozolimskie

Numer budynku pracodawcy: 39

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent osobisty (concierge)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 04.03.2016