Praca ASYSTENT DS. TECHNOLOGII ŻYWIENIA ZWIERZĄT Grajewo GRUPA AGROCENTRUM Sp. z o.o.

ELEWATORSKA 5, 19-200 Grajewo, powiat: grajewski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków:
Nadzór, kontrola jakości, analiza i rejestracja surowców do produkcji pasz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS. TECHNOLOGII ŻYWIENIA ZWIERZĄT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grajewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grajewski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Grajewo

Zawód: inżynier zootechniki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), rolnicze

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Inżynier zootechniki (wymagany staż - lata: 1)

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: GRUPA AGROCENTRUM Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

LEGIONÓW 135A, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Łomża

Gmina pracodawcy: Łomża

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łomża

Ulica pracodawcy: LEGIONÓW

Numer budynku pracodawcy: 135A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier zootechniki