Praca ASYSTENT - LABORANT MIKROBIOLOGICZNY Zielona Góra Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

(Zielona Góra i okolice), 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie badań w Pracowni Mikrobiologii Ogólnej i Pracowni Schorzeń Jelitowych, przygotowywanie pożywek mikrobiologicznych, prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT - LABORANT MIKROBIOLOGICZNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zielona Góra

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zielona Góra

Zawód: laborant mikrobiologiczny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe: analityka medyczna, mikrobiologia, biologia, biotechnologia, doświadczenie w zakresie mikrobiologii medycznej, prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratyjnego, znajomość technik mikrobiologicznych, obsługa pakietu MS Office, znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym, wynagrodzenie 1850 zł brutto plus stażowe (z wyrównaniem do minimalnej krajowej)

Nazwa pracodawcy: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Jasna 10, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: tel.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Jasna

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Zawód wykonywany przez pracownika: laborant mikrobiologiczny