Praca ASYSTENT DS. REALIZACJI Brodnica Visotec Socha Sp. z o.o.

Świerkowa 4b, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta na etapie montaży oznakowania zewnętrznego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS. REALIZACJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Brodnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brodnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Brodnica

Zawód: technik prac biurowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 06.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: znajomość pakietu MICROSOFT OFFICE

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie min. średnie, doświadczenie zawodowe - min. 1 rok, znajomość pakietu MS Office, znajomosc j. angielskiego w stopniu dobrym

Nazwa pracodawcy: Visotec Socha Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP, dokumenty aplikacyjne

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: brodnicki

Gmina pracodawcy: Brodnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brodnica

Adres strony pracodawcy: www.visotec.com

Ulica pracodawcy: Świerkowa

Numer budynku pracodawcy: 4b

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*