Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA Mogilno kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mogilno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mogileński

Zawód: asystent nauczyciela w szkole

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.05.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Obr. Mogilna 1, 88-300 Mogilno, powiat: mogileński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: mogileński

Gmina pracodawcy: Mogilno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mogilno

Ulica pracodawcy: Obr. Mogilna

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: Szkoła podstawowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela w szkole

Podobne oferty pracy

ASPIRANT PRACY SOCJALNEJ - do 1 850 PLN

Zakładanie i prowadzenie dokumentacji i ewidencji prac osobowych,przyjmowanie korespondencji,prowadzenie dokumentacji prawnej...
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Banie Mazurskie (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Gliwice (śląskie)

RZEŹNIK-WĘDLINIARZ - 997,4 PLN

pomoc przy produkcji wędlin oraz rozbiór i wykrawanie mięsa.
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Rutki-Kossaki (podlaskie)

PIEKARZ - 997,4 PLN

praca w piekarni
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Lubawka (dolnośląskie)

POMOC INSPEKTORA (RPO) - 997,4 PLN

Nauka zlecania oraz nadzorowania i rozliczania usług w zakresie oczyszczania terenu miasta w tym utrzymania zimowego dróg, nauka prowadzenia korespondencji oraz innych dokumentów związanych z zakresów obowiązków inspektora, nauka obsługiwania komputeró do monitorowania pracy sprzętu, udział w merytorycznym przygotowaniu zamówień publicznych, nauka rozliczania rachunków pod kątem merytorycznym.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Gdynia (pomorskie)

ELEKTROMONTER/DOPOSAŻENIE/16/7174 - od 1 850 PLN

prace związane z układaniem instalacji elektrycznych, kierowanie samochodem dostawczym
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

USTAWIACZ MASZYN - do 1 360 PLN

Ustawianie tokarek i frezarek. Obróbka mechaniczna elelmentów metalowych. Wykształcenie średnie-ustawiacz maszyn do obróbki maszyn. Doświadczenie zawodowe min. 5 lat.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Kobyłka (mazowieckie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - MONTER WYKŁADZIN - od 1 850 PLN

montaz wykładzin, przygotowanie posadzki, cięcie wykładziny, zgrzewanie wykładziny na gorąco, frezowanie, drobne naprawy ścian przy cokołach
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

dbanie o porządek wokół budynków działalności gospodarczej
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Gronowo Górne (warmińsko-mazurskie)

- KIEROWCAMAGAZYNIER - od 1 850 PLN

DOSTAWA TOWARU OD KLIENTA, PRZYGOTOWANIE I ZAŁADUNEK TOWARU
kontakt przez PUP - 2015-02-19 - Wrocław (dolnośląskie)

MAGAZYNIER ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż. ) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami przyjmowania towaru i inne
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

dostarczanie towaru na budowe
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Złatna (śląskie)

KAMIENIARZ - 997,4 PLN

w/g satnowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Sejny (podlaskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Pajęczno (łódzkie)

BLACHARZ-DEKARZ - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Warszawa (mazowieckie)

ASYSTENT UCZNIA - do 1 850 PLN

pomoc uczniom niepełnosprawnym
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Pelplin (pomorskie)

TELEMARKETER - od 1 850 PLN

- telefoniczna obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Katowice (śląskie)

VISUAL MERCHANDISER - 2 000 - 2 100 PLN

Dbałość o wizerunek ekspozycji.
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - OFERTA PRACY WYŁĄCZNIE DLA OSOBY PO ODBYTYM STAŻU U PRACODAWCY. - od 925 PLN

obsługa programu płatnik ZUSobsługa urządzeń biurowych,obsługa klientów biura
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Głogów (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - od 1 700 PLN

przygotowywanie posiłków kuchni azjatyckiej i wietnamskiej, organizacja pracy w restauracji, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

sprzedaż załadunek, porządkowanie, rozliczanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Ciecierzyn (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Olkusz (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - od 2 210 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN I URZADZEŃ DO PRODUKCJI I PRZETWÓRSTWA METALI (Z) - do 2 000 PLN

obsługa urządzeń produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Tarnów (małopolskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 850 PLN

Prowadzenie pojazdu dostawczego do 3,5 t. Załadunek, rozładunek, dostawa mebli z wniesieniem.
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 900 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

prace remontowe i porządkowe na terenie gminy, układanie kostki chodnikowej, wykaszanie terenów zielonych
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)