Praca ASYSTENT DS. CELNYCH Tczew kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Zawarty w programie stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS. CELNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tczew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tczewski

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 06.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Al. Solidarności 14a, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: tczewski

Gmina pracodawcy: Tczew

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tczew

Ulica pracodawcy: Al. Solidarności

Numer budynku pracodawcy: 14a

Profil działalności pracodawcy:
www.peko.pl, agencja celna i spedycja międzynarodowa.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy