Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Słupca kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Słupca, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
1. Obsługa biura: - zapoznanie się z organizacją biura, - nauka obsługi urządzeń biurowych, - samodzielne przygotowanie typowych dokumentów.2. Podstawy obsługi podmiotów gospodarczych: - umiejętności przygotowania dokumentów związanych z otwarciem i zamknięciem działalności gospodarczej, - praktyczna nauka obsługi programów używanych do obsługi klientów biura: Płatnik, Rewizor, Rachmistrz, Gratyfikant.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Słupca

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: słupecki

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 14.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Piastów 2, 62-400 Słupca, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: słupecki

Gmina pracodawcy: Słupca

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Słupca

Ulica pracodawcy: Piastów

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: Działalność rachunkowo - księgowa.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPERATOR TRAKA TAŚMOWEGO - od 1 750 PLN

-obsługa traka taśmowego
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Żelechów (lubuskie)

OPERATOR SORTOWNI - 997,4 PLN

Utrzymanie porządku wokół zakładu. Prace porządkowe w kabinie sortowni, koszenie trawników i cięcie żywopłotów. Zbieranie zanieczyszczeń.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Płock (mazowieckie)

SPRZEDAWCA- MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Sprzedawca- magazynier
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Rogalice (opolskie)

TECHNIK DO SPRAW MONITORINGU WIZYJNEGO - od 1 850 PLN

Zakres czynnośći do uzgodnienia .CV - prosimy przesyłać na adres e-mail:klaudia.tressenberg (at) rzpolicja.gov.pl
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Rzeszów (podkarpackie)

MONTER- SKŁADACZ MATERACY - 997,4 PLN

Staż dla osoby do 30 roku życia realizowany w ramach projektu współfinansowanego z EFS "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kolbuszowskim (II)" PO WER.Przygotowanie materiału do produkcji materacy, klejenie elementów materacy według rysunku, wycinanie pianki, filcu,mat kokosowych do odpowiedniego formatu i łączenie ze sprężynami. Praca w godz od 6 do 14.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Świerczów (podkarpackie)

MURARZ - od 2 000 PLN

prace murarskie
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Świętochłowice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

PRACE PORZĄDKOWE, CZYSZCZENIE ROWÓW, PRACE REMONTOWE, PRACE MELIORACYJNE
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Stoszowice (dolnośląskie)

POMOC DENTYSTYCZNA - 997,4 PLN

Pomoc dentystyczna
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Choszczno (zachodniopomorskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Wprowadzanie faktur obsługa systemów dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Grójec (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, zamawianie i przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK KIEROWNIKA PRODUKCJI W PRZEMYŚLE - 997,4 PLN

wypełnianie dokumentacji produkcyjnej, konfekcjonowanie produktów
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Strzakły (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Krosno (podkarpackie)

KUCHARZ - od 1 200 PLN

przygotowywanie i przyrządzanie potraw wg receptur kuchni wietnamskiej
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POKOJOWA - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Wilkasy (warmińsko-mazurskie)

DYSPOZYTOR / SPEDYTOR - od 1 850 PLN

Kontrola nad zleceniami krajowymi i zagranicznymi, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Kalisz (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - 997,4 PLN

montaż instalacji,
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Gniezno (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Przewóz towarów po terenie Niepołomic i województwa małopolskiego.
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Niepołomice (małopolskie)

SPRZĄTACZ DEZYNFEKTOR - od 1 850 PLN

MYCIE I DEZYNFEKCJA ZAKŁADU PRZY WYKORZYSTANIU CMS (CENTRALNY SYSTEM MYCIA) ORAZ SZOROWARKI I MASZYNY PAROWEJ;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, ZNAJOMOŚĆ MYCIA I DEZYNFEKCJI, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH, DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU MIN. 1 ROK, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ J.UKRAIŃSKIEGO;GODZINY PRACY: 06.00 - 14.00, 14.00 - 22.00, 22.00 - 06.00 - PRACA RÓWNIEŻ W DNI WOLNE;
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - do 1 850 PLN

prace murarskie, prace ciesielskie, prace zbrojarskie
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA - od 500 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem. Wypełnianie dokumentów przewozowych w języku ukraińskim i rosyjskim.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR WOZIDŁA TECHNOLOGICZNEGO - od 15 PLN

prowadenie maszyn budowlanych, bieżąca konserwacja i naprawa maszyn
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

SPECJALISTA ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Poznań (wielkopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Kazimierz Dolny (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY-KSIĘGOWA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Mława (mazowieckie)

TECHNIK MASAŻYSTA - od 1 850 PLN

wykonywanie masaży,prowadzenie gimnastyk
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Skrobów-Kolonia (lubelskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed