Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Niepołomice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Niepołomice, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- zapoznanie się z pracą w biurze rachunkowym- ustawy dotyczące podatku dochodowego i podatku VAT oraz z rozporządzeniem dotyczącym prowadzenia Książki Przychodów i Rozchodów,- opanowanie programu do prowadzenia Książki Przychodów i Rozchodów oraz programu Płatnik dotyczącego ZUS.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Niepołomice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wielicki

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Sienkiewicza 13a, 32-020 Wieliczka, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: wielicki

Gmina pracodawcy: Wieliczka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wieliczka

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 13a

Profil działalności pracodawcy: usługi finansowo-podatkowe

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ŚLUSARZ (PRACE INTERWENCYJNE) - od 12 PLN

Wykonywanie zadań związanych z utrzymaniem zakładu, remontami, modernizacją oraz działalnością wodno ściekową i elektroenergetyczną , kontrolowanie wymienników ciepła, kotłowni gazowej, przepompowni ścieków sanitarnych. Organizacja napraw i konserwacji podnośników kolumnowych, prowadzenie napraw dachów wszystkich budynków, wykonywanie pozostałych czynności zwiążanych z bieżącymi awariami.-Wynagrodzenie: 12 zł/h +20%premii. Umowa o pracę na 9 miesięcy.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Katowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż materiałów przemysłowych
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Żary (lubuskie)

kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Umień (wielkopolskie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Ostrołęka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Przedbórz (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY (PRACA DLA MŁODYCH) - od 2 150 PLN

pisanie pism, obsługa bieżącej dokumentacji, obsługa korespondencji, odbieranie telefonów
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Gdynia (pomorskie)

SORTOWACZ SUROWCÓW WTÓRNYCH - do 2 000 PLN

sortowanie surowców wtórnych na poszczególne frakcje, obsługa belownicy recznej i automatycznej, dbanie o porzadek
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Tczew (pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACJI BIUROWEJ - od 3 100 PLN

Sporządzanie dokumentów firmowych.Kserowanie dokumentacji.Obsługa komputera.Obsługa programów finansowych.Obsługa narzędzi biurowych.Pozyskiwanie zleceń transportowych.Obsługa giełd transportowych.Kontakt telefoniczny i mailowy.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Swarzędz (wielkopolskie)

GLAZURNIK - do 2 000 PLN

układanie glazury i terakoty
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Zatory (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

obsługa klientów, wystawianie FV, prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi normami, kontrola stanu i terminów ważności towarów
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Prace porządkowe, donoszenie materiałów, robienie zaprawy, malowanie, zbrojenie, usuwanie starej nawierzchni, układanie cegieł, gruntowanie, montowanie ścianek. Praca na terenie całego kraju. Oferta pracy skierowana dla osób do 30 roku życia. Transport z Brzeska o godzinie 5:30
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Kraków (małopolskie)

KUCHARZ/KUCHARKA - do 1 850 PLN

przygotowywanie potraw, wydawanie dań, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Chorzów (śląskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

przewóz towarów
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Lubrza (lubuskie)

ANALITYK DS. ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI - od 5 000 PLN

Wsparcie Menadżerów Projektu w ich projektach z punktu widzenia utrzymania standardów zarzadzania projektami, utrzymanie statusu zadań, analiza ryzyka, procesu dostarczania wyników projektu, ułatwianie wdrażania rozwiązań oraz eskalowanie problemów, wspieranie procesu "wypuszczania" oprogramowania, organizowanie spotkań komitetu sterującego oraz innych forów zarządczych, komunikacja do wszystkich stron zaangażowanych w dany projekt o ich statusie a także o ryzyku oraz kwestiach do rozwiązania.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Kraków (małopolskie)

KUCHARZ - od 1 000 PLN

przygotowywanie posiłów wegańskich, wegetariańskich, wypiek chleba, ciast, WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, MILE WIDZIANE ŚREDNIE ZNAJOMOŚĆ KUCHNI WEGAŃSKIEJ, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, 5 LAT DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO, ORAZ ROSYJSKIEGO; ROZKŁAD CZASU PRACY: 20 GODZIN TYGODNIOWO RÓWNIEŻ W WOLNE DNI; GODZINY PRACY: 10.00-23.00 W SYSTEMIE 2 ZMIANOWYM;
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Szczecin (zachodniopomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

według zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Kluczbork (opolskie)

POMOC W CUKIERNI - 997,4 PLN

program stazu
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Krasnystaw (lubelskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

Wykonywanie robót murarskich.
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Płock (mazowieckie)

BARMAN-KELNER ( PO STAŻU) - od 462,5 PLN

obsługa baru
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Przytyki (lubelskie)

WOŹNA - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Solec nad Wisłą (mazowieckie)

KIEROWCA (WOJ. LUBUSKIE, OŚCIENNE) - od 2 000 PLN

Kierowanie pojazdem - budowy
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Żagań (lubuskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ OFPR/16/1527 (S) - 997,4 PLN

Pomoc w bieżącej pracy sekretariatu
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Słopnice (małopolskie)

DETAILER D - od 2 000 PLN

Pracodawca posiada kandydata
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Łódź (łódzkie)

OBUWNIK - od 2 400 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

Montaż konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Jaworzno (śląskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

Układanie kostki brukowej.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Kalisz (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Przygotowywanie potraw. Obsługa urządzeń gastronomicznych.
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Koronowo (kujawsko-pomorskie)