Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Golub-Dobrzyń kontakt przez PUP

Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Golub-Dobrzyń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: golubsko-dobrzyński

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Szosa Rypińska 26, 87-400 Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: golubsko-dobrzyński

Gmina pracodawcy: Golub-Dobrzyń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Golub-Dobrzyń

Ulica pracodawcy: Szosa Rypińska

Numer budynku pracodawcy: 26

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż paliw

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK BUDOWLANY- KIEROWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Hłomcza (podkarpackie)

POMOCNIK MONTERA URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH - od 1 850 PLN

demontaż i montaż agregatów chłodniczych; montaż komór chłodniczych i mroźniczych; czyszczenie i mycie podzespołów chłodniczych.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Lubań (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - STAŻ - 997,4 PLN

opieka pielęgnacyjna i higieniczna nad dziećmi do lat 3, poznanie etapów rozwojowych dzieci od 20 m-ca do 3 lat, nawiazywanie kontaktów z rodzicami, nabywanie umiejetności pedagogicznych, planowanie i przeprowadzanie zabaw i zajęć dydaktycznych
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Trzebinia (małopolskie)

ROBOTNIK MYJĄCY CZĘŚCI I ZESPOŁY-MASZYNY I URZĄDZENIA PRODUKCYJNE - od 1 850 PLN

MYCIE I DEZYNFEKCJA ZAKŁADU HAL I URZĄDZEŃ PRZY WYKORZYSTANIU MYJEK WYSOKOCIŚNIENIOWYCH W SYSTEMIE CMS (CENTRALNY SYSTEM MYCIA);WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ ZWIĄZANYCH ZE STOSOWANIEM ŚRODKÓW CHEMICZNYCH ORAZ SYSTEMU CMS (CENTRALNY SYSTEM MYCIA), AKTUALNA KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH, DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU MIN. 1 ROK, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ J.UKRAIŃSKIEGO;GODZINY PRACY: 06.00 - 14.00, 14.00 - 22.00, 22.00 - 06.00 - PRACA RÓWNIEŻ W DNI WOLNE;KONTAKT Z PRACODAWCĄ: TEL 727003405
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK KAWIARNIO-LODZIARNI - od 1 750 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Lubin (dolnośląskie)

KELNER (OFERTA PRACY PO STAŻU) - od 1 850 PLN

przygotowanie sali konsuumpcyjnej do obsługi kelnerskiej,udzielanie konsumentowi informacji dotyczących jadłospisów,doradzanie klientowi odpowiedniego asortymentu potraw i napojów,
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Wysowa-Zdrój (małopolskie)

PRACOWNIK KUCHNI - od 11,07 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Warszawa (mazowieckie)

1243U - POMOCNIK PIEKARZA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Wacyn (mazowieckie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI (POMOC KSIĘGOWA) - 997,4 PLN

Zapoznanie z pracą urządzeń biurowych i dokumentami; zapoznanie z metodami prowadzenia działalności i rodzajem dokumentów; zapoznanie z programem do prowadzenia kpir, kadr oraz Płatnik; nauka sprawdzania, weryfikowania, układania, numerowania dokumentów księgowych, rejestrów vat; zapoznanie ze sposobem i zasadami wprowadzania dokumentów do programu księgowego; sporządzanie dokumentów do US, ZUS, kontaktowanie się z urzędami
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

SPRZEDAŻ, WYKŁADANIE TOWARÓW. SPRZATANIE, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Brzeg (opolskie)

RZEŹNIK-MASARZ - od 1 850 PLN

ubój zwierząt rzeźnych, obróbka tusz, cięcie na półtusze wieprzowe, wołowe, rozbiór miesa na elementy, produkcja wędlin, obróbka termiczna, mycie i dezynfekcja
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Sępów (dolnośląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA (5) + ST FP D. ARCH. I ROZ. B. ARCH. M. - 997,4 PLN

- zapoznanie sie z przepisami BHP, PPoż,- Zapoznanie sie z organ. wew. UMł,- Zapoznanie sie z zakresem działań realizowanych przez wybraną komórkę organ.,- pomoc w prowadz. bieżących spr. wybranej komórki organ.,- archiwizowanie dokumentacji,- pomoc w obsł. interesantów,- pomoc w wybranej komórce organ.,- pomoc w czynnościach kancelaryjnych ( kopertowanie i adresowanie).
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Łódź (łódzkie)

POŚREDNIK UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

obsługa klienta w zakresie ubezpieczeń
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Chrzanów (małopolskie)

PRACOWNIK SOLARIUM- OFERTA W RAMACH REFUNDACJI WYNAGRODZENIA DLA OSOBY BEZROBOTNEJ DO 30 RKU ŻYCIA - do 1 850 PLN

Pracownik obsługi solarium, osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV do 6 marca br., miejsce pracy: Oborniki Śląskie.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Oborniki Śląskie (dolnośląskie)

KOORDYNATOR DS. SPRZEDAŻY - od 2 800 PLN

zapewnienie profesjonalnej obsługi naszych klientów-koordynację bieżącego funkcjonowania działu-tworzenie polityki handlowej działu we wspólpracy z Kierownikiem Działu
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Bełchatów (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

POMOC OPIEKUNKI W ŻŁOBKU - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Świdnica (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

krojenie warzyw
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Kraków (małopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROPGRAMEM STAZU
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Głogów (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 2 500 PLN

przygotowywanie i wydawanie posiłków w restauracji ze znajomością kuchni orientalnej i ukraińskiej
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Zakopane (małopolskie)

PŁYTKARZ - 997,4 PLN

Roboty glazurnicze
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

Obsługa aparatów elektroterapii, masaż klasyczny, limfatyczny
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Mielec (podkarpackie)

PILARZ - od 2 500 PLN

pozyskanie drewna
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Krąg (zachodniopomorskie)

POZOSTALI ROBOTNICY PRZYGOTOWUJĄCY DREWNO I POKREWNI - od 2 400 PLN

wycinanie z drewnianych bali różnych elementów,sortowanie gotowych elementów według długości,grubości i szerokości
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Zrębice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Karmienie ryb, odłowy, prace pielegnacyjne na stawach "Łąki Jaktorowskie"
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Dębowa Góra (łódzkie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 13 PLN

wyk. zawodowe, min. 3 miesiące doswiadczenia pracy w gospodarstiwe rolnym, prawo jazdy kat. B, i prawo jazdy kat. T, umiej. obsługi ciągnika rolniczego.Produkcja boczniaków , sortowanie grzybów, pakowanie słomy , sianie grzybni, prace porządkowe, prace polowe (pomidory w gruncie)
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Janków Przygodzki (wielkopolskie)

TŁUMACZ - od 1 000 PLN

tłumacz
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Kraśnik (lubelskie)