Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Gliwice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie średnie, mile widziane ekonomiczne; Zakres obowiązków: wsparcie działu księgowego, współpraca z biurem rachunkowym, obsługa kadrowa, wykonywanie pozostałych prac biurowych; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gliwice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gliwice

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Pl. Inwalidów Wojennych 12, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Osobiste zgłoszenie w CAZ Gliwice w pok.007 w celu otrzymania skierowania do pracodawcy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Gliwice

Gmina pracodawcy: Gliwice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gliwice

Ulica pracodawcy: Pl. Inwalidów Wojennych

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy:
Pomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych

danePracodawcy_nrKraz: 13125

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

BRUKARZ - od 3 500 PLN

układanie obrzeży, krawężników, układanie kostki brukowej, granitowej, niwelacja terenu, profilowanie terenu
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Ochotnica Dolna (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

praca przy montażu podzespołów samochodowych-amortyzatorów
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Prudnik (opolskie)

TYNKARZ K/M - od 2 600 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Warszawa (mazowieckie)

KELNER/ŚNIADANIOWA - od 13 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa gosci hotelowych, nakrywanie do stołów, polerowanie szkła i sztućcy, dbanie o czystość w miejscu pracy, obsługa śniadań hotelowych, rozliczanie gości, przygotowywanie deserów, obsługa imprez okolicznościowych; WYMAGANIA: wykształcenie srednie, mile widziane doświadczenie, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista, komunikatywność, komunikatywna znajomość języka angielskiego i ukraińskiego
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Lubliniec (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Strzegom (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO-KURIER - 997,4 PLN

kierowca-kurier
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Opole (opolskie)

KASJER - od 2 000 PLN

przyjmowanie zamówień, fakturowanie, operacje kasowe
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Książenice (mazowieckie)

OPERATOR SPRZĘTU DO ROBÓT ZIEMNYCH I URZĄDZEŃ POKREWNYCH - od 2 000 PLN

operator sprzętu do robót ziemnych
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Borowno-Kolonia (śląskie)

PRACOWNIK MYJNI - od 1 850 PLN

- przyjmowanie samochodów od klientów- mycie samochodów- czyszczenie tapicerek- dbanie o czystośc w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Rajcza (śląskie)

SPRZĄTACZ /KA (1/2 ETATU) - od 925 PLN

Sprzątanie powierzchni płaskich, mycie okien.
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK I STOPNIA - od 2 000 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

w/g programu stażustaz z RPO
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Dąbki (zachodniopomorskie)

157S DORADCA KLIENTA - od 2 200 PLN

obsługa dotychczasowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Radom (mazowieckie)

POMOCNIK STOLARZA - od 2 000 PLN

Pomocnik stolarza
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Lesko (podkarpackie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

Nakładanie warstw tynkarskich cementowo-wapiennych i gipsowych oraz nakładanie tynków suchych na ściany i stropy budowli, przygotowanie zapraw tynkarskich. Firma wymaga znajomości i umiejętności czytania rysunków i dokumentacji. Doświadczenie w wykonywaniu tynków dekoracyjnych i tynków renowacyjnych WTA.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Zakroczym (mazowieckie)

POMOC ADMINISTARACYJNA - do 1 850 PLN

Pomoc w prowadzeniu spraw związanych z funkcjonowaniem referatu finansowo-księgowo-podatkowego.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Wola Uhruska (lubelskie)

TECHNIK SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Lubań (dolnośląskie)

POMOC KUCHARKI - 997,4 PLN

Zapoznanie sie z wyposazeniem na stanowisku pracy (kuchnia, magazyn,zmywarnia), pomoc kucharce w przygotowaniu posiłków (śniadanie, obiad, podwieczorek);krojenie, obieranie, smażenie, poznanie składu i gramatury posiłków dla dzieci
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Sosnowiec (śląskie)

OPERATOR SPRZĘTU CIĘŻKIEGO - od 1 100 PLN

NAPRAWA I KONSERWACJA I UTZRYMYWANIE W RUCHU SPRZĘTU BUDOWLANEGO
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Rzeszów (podkarpackie)

KOSMETYCZKA - od 2 000 PLN

-zabiegi kosmetyczne
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Świebodzin (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Żory (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY-ANIMATOR - do 1 850 PLN

wyk.prac administracyjnych,organizowanie i obsługa wydarzeń społecznych- spotkania ,szkolenai,wycieczki, konferencje
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Przasnysz (mazowieckie)

DYSPOZYTOR W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - do 2 500 PLN

Wykształcenie, doświadczenie: brak wymagań; dobra znajomość jęz. niemieckiego; zakres obowiązków: obsługa giełdy transportowej TIMOCOM, TRANS; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
LANG-TRANS TRANSPORT CIĘŻKI JÓZEF LANG - 2016-08-12 - Gliwice (śląskie)

POMOCNIK SPRZEDAWCY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Łyski (podlaskie)

SPAWACZ - od 1 750 PLN

spawanie elementów stalowych
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Będzymin (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY TYNKARZ - od 1 850 PLN

praca na stanowisku tynkarz
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)