Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Bogatynia kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bogatynia, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
1.Nabywanie i doskonalenie umiejętności w zakresie:-nauka przyjmowania i kontrola dokumentów : prawidłowa nazwa kontrahenta, prawidłowy adres, NIP,-nauka segregowania dokumentów pod wzgledem ich rodzaju,- nauka rejestracji faktur i wprowadzanie do systemu komputerowego,-nauka odbierania telefonów i prowadzenie rozmów,-zapoznanie się z: rozporządzeniem w sprawie prowadzenia KPIR,rozporządzeniem w sprawie kas rejestrujących, ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawą o podatku od towarów i usług,-n auka prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów,-nauka prowadzenia rozliczeń w formie ryczałtu ewidencjowanego,-nauka prowadzenia ewidencji zakupów i sprzedaży dla potrzeb podatku VAT,-nauka prowadzenia ewidencji środków trwałych i wyposażenia,-nauka przygotowania deklaracji podatkowych PIT, VAT i innych,-nauka przygotowywania analiz i zestawień,-nauka sporządzania zeznań rocznych.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bogatynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zgorzelecki

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 29.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu

Pułaskiego 14, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: zgorzelecki

Gmina pracodawcy: Zgorzelec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zgorzelec

Ulica pracodawcy: Pułaskiego

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.06.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

EKSPEDYTOR SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ / INTERNETOWEJ - od 15 PLN

analiza i kompletowanie zamówień, ewidencja zamówień do i z Indii, przygotowanie zamówień do wysyłki
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 1 250 PLN

1. analizowanie rynku branżowego w Wietnamie2. nawiązywnaie i podtrzymanie kontaktów handlowych z podmiotami mającymi siedzibę w Wietnamie3. budowanie korzystnego wizerunku firmy
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Rzeszów (podkarpackie)

GALWANIZER - od 2 000 PLN

Usuwanie starych powłok galwanicznych chemicznie i mechanicznie
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Żory (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY (PRESER) - od 1 850 PLN

praca przy obsłudze maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, operator wytłaczarki
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Kobyłka (mazowieckie)

INŻYNIER GEODETA - GEODEZYJNE POMIARY PODSTAWOWE I SATELITARNE - 997,4 PLN

Inżynier geodeta - geodezyjne pomiary podstawowe i satelitarne
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Brzozów (podkarpackie)

WARTOWNIK - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Jastrzębie (opolskie)

TECHNOLOG ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 2 500 PLN

zadania wykonywanie przez robotników budowlanych robót wykończeniowych bedą obejmować: wykonywanie różnorodnych prac wykończeniowych w budownictwie takich jak: prace murarskie, np. związane z budową ścianek działowych, prace tynkarskie, osadzanie stolarki i ślusarki budowlanej budowlanej oraz jej szklenie, wykonywanie różnego typu podłóg oraz prac glazurniczych; licowanie ścian i sufitów płytami gipsowo-kartonowymi w celu uzyskania idealnie gładkiej i równej powierzchni; montaz konstrukcji nośnej z profili aluminiowych lub innych materiałów oraz mocowanie płyt gipsowo-kartonowych przy wykonywaniu ścianek działowych; montaż żaluzji okiennych zewnętrznych i wewnetrznych, bram rolowanych, rolet, itp. wykonywanie innych zadań pokrewnych.
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Zielona Góra (lubuskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Siedlce (mazowieckie)

GLAZURNIK - od 2 000 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Szymanowo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Końskie (świętokrzyskie)

AGENT DO SPRAW ZAKUPÓW - od 1 100 PLN

sprowadzanie towarów z Rosji i Ukrainy ( głównie części samochodowe), dokonywanie transakcji, kontakt z klientami
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zapoznanie się z programem stażu i przepisami , przeszkolenie z zakresu BHP i P.POŻ, dbanie o wystrój sklepu i wystawy , przyjmowanie dostaw towarów , odnotowywanie niezgodności, obsługa urządzeń sklepowych, obsługa kas fiskalnej, pobieranie gotówki, wycena i metkowanie towarów, przyjmowanie reklamacji, wystawianie faktur.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA (S,30+) - 997,4 PLN

Wykładanie towaru do sprzedaży, prawidłowe eksponowanie towaru na regałach, pakowanie pieczywa w torebki i podawanie klientom, krojenie pieczywa, metkowanie towarów, segregowanie i selekcja wyrobów,segregowanie gazet i sprawdzanie ich z fakturami, obsługiwanie maszyny do lodów, przygotowywanie lodów
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Tarnów (małopolskie)

kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Łowicz (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI I ROZWOJU TRANSPORTU - 997,4 PLN

specjalista do spraw handlu i transportu
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - od 10 PLN

rozładunek, przyjęcie, przygotowanie i wysyłka towarów (wyrobów hutniczych), prowadzenie dokumentacji magazynowej.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

DYSPOZYTOR CENTRALI RADIOTAXI - od 1 850 PLN

odbiór telefonów, wprowadzanie zleceń do systemu radio taxi, prowadzenie dokumentacji biurowej
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Tychy (śląskie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Gniezno (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

- sprzątanie pomieszczeń biurowych, pozostałych pomieszczeń w obiekcie- odkurzanie pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Parczew (lubelskie)

PRACOWNIK I LUB II STOPNIA WYKONUJĄCY ZADANIA W RAMACH ROBOT PUBLICZNYCH - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - 997,4 PLN

zajęcia przygotowawcze do zabaw i zajęć,przygotowywanie pomocy dydaktycznych , zabawek i innych akcesoriów do zajęć,udzielanie pomocy dziecku autystycznemu pod kierunkiem nauczyciela
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Klęczany (małopolskie)

KONSERWATOR-MECHANIK - od 1 850 PLN

obsługa oczyszczalni- czyszczenie krat, nadzór nad pracą urządzeń,obsługa komputera przemysłowego.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Dębsko (zachodniopomorskie)

OPIEKUN KLIENTA - od 15 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami pochodzenia z Indii, budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami indyjskimi, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów, obsługa poczty elektronicznej w języku hindi i angielskim
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA W RESTAURACJI - JANKI - od 1 850 PLN

przyrządzanie i przygotowywanie potraw według tradycyjnych receptur kuchni ukraińskie i rosyjskiej, tłumaczenia receptur z języka polskiego na ukraiński i rosyjski, udzielanie informacji gościom restauracji z krajów Wschodnich na temat składników przygotowanych potraw, ustalanie estetycznych sposobów podawnia potraw zgodnie z tradycją ukraińską i rosyjską, praca 40 godz./tyg.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Janki (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - od 1 900 PLN

wykonywanie zabiegów upiekszających, manicure, pedicure i innych zabiegów kosmetycznych
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Mława (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI USŁUG GASTRONOMICZNYCH, HOTELOWYCH I TURYSTYCZNYCH - od 3 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie wyższe, znajomość rynku gastronomicznego/cukierniczego w UE, Europie Wschodniej, prawo jazdy kat.B, doświadczenie zawodowe: min. 4 lata w branży gastronomicznej/cukierniczej, znajomość j. angielskiego , rosyjskiego, białoruskiego biegle. Ogólny zakres obowiązków: koordynowanie i nadzorowanie świadczenia usług gastronomicznych/cukierniczych/turystycznych na zlecenie klienta; zapewnianie klientom odpowiedni standard usług zgodnie z obowiązującymi uregulowaniami prawnymi, a także polityką przedsiębiorstwa; podleganie bezpośrednio kierownikowi wewnętrznej jednostki działalności podstawowej lub kierownikowi małego przedsiębiorstwa, - realizacja polityki handlowej i marketingowej przedsiębiorstwa; - przygotowywanie ofert oraz odpowiedzi na zapytania ofertowe; - utrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów; - analizowanie zleceń klientów pod kątem optymalnego wyboru rodzaju i zakresu usług gwarantujących osiągnięcie podstawowego celu imprezy; - zlecanie realizacji świadczeń usługodawcom, zawieranie umów o świadczenie usług z podwykonawcami i klientami przedsiębiorstwa; - koordynowanie współpracy poszczególnych jednostek organizacyjnych przedsiębiorstwa i firm zewnętrznych świadczących usługi towarzyszące;- bieżący nadzór nad realizacją usług; - zbieranie informacji rynkowej i jej weryfikacja, prowadzenie kartoteki klientów i kontrahentów;- analizowanie cen sprzedaży, kalkulacja optymalnej ceny oferty;- rozliczanie zrealizowanych imprez oraz zamówionych usług;- przygotowywanie sprawozdań z działalności dla przełożonego;- wykonywanie zadań pokrewnych; - nadzorowanie innych pracowników/szkolenia, współpraca z podmiotami UE i Europa Wschodniej, opracowywanie nowych receptur gastronomicznych/cukierniczych (wdrażanie).
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Lublin (lubelskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ CYFROWYCH - RPO - od 1 750 PLN

Obsługa urządzeń cyfrowych, Obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Łódź (łódzkie)

KONSERWATO POWIERZCHNI PŁASKICH - od 1 850 PLN

sprzątanie sal. Wymagane wykształcenie min.podstawowe. Jedna zmiana 8-16. Miejsce pracy Mysłowice ul. Towarowa 1 ( żłobek, przedszkole )
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Mysłowice (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Pakowanie towaru, rozwożenie po sklepach, utrzymywanie porządku w samochodzie
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Wrocław (dolnośląskie)