Praca ASYSTENT D/S LOGISTYKI Przemyśl "TRENKWALDER &PARTNER" Spółka z o.o.

Stanowisko: ASYSTENT D/S LOGISTYKI

Wynagrodzenie: od 11 PLN

Zakres obowiązków: Korespondencja z dostawcami w języku angielskim,kontrola harmonogramu dostaw,kontrola zamówień,zarządzanie produktami

Data publikacji: 2016-09-23

Lokalizacja: Przemyśl (podkarpackie)

Pracodawca: "TRENKWALDER &PARTNER" Spółka z o.o.

Lwowska, 37-700 Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Korespondencja z dostawcami w języku angielskim,kontrola harmonogramu dostaw,kontrola zamówień,zarządzanie produktami

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: stawka godzinowa

Nazwa stanowiska: ASYSTENT D/S LOGISTYKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Przemyśl

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Przemyśl

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Przemyśl

Zawód: pracownik działu logistyki

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 11 PLN

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Pracownik działu logistyki

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: "TRENKWALDER &PARTNER" Spółka z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

Gałeckiego 14, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Skierniewice

Gmina pracodawcy: Skierniewice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skierniewice

Ulica pracodawcy: Gałeckiego

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik działu logistyki