Praca ARCHIWISTA ZAKŁADOWY Dzierżoniów Zespół Szkół Nr 3 im. Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej

Słowiańska 6, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Przejmowanie dokumentacji oraz sprawdzanie ich ze spisem zdawczo-odbiorczym. Sprawdzanie prawidłowości zakwalifikowania akt do odpowiedniej kategorii archiwalnej. Porządkowanie i przechowywanie akt w należytym porządku i właściwe ich zabezpieczenie. Prowadzenie ewidencji archiwum zakładowego. Wydawanie dokumentów złożonych do szkoły znajdujących się w archiwum szkolnym. Wydawanie duplikatów, odpisów świadectw, arkuszy ocen.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

Nazwa stanowiska: ARCHIWISTA ZAKŁADOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dzierżoniów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dzierżoniowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dzierżoniów

Zawód: archiwista zakładowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Archiwista zakładowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie: min. średnie ogólnokształcące, doświadczenie zawodowe: min. 6 miesięcy stażu w archiwum

Nazwa pracodawcy:
Zespół Szkół Nr 3 im. Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Kontakt osobisty, kontakt telefoniczny, CV+list motywacyjny przesłany na adres e-mail,

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: dzierżoniowski

Gmina pracodawcy: Dzierżoniów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dzierżoniów

Ulica pracodawcy: Słowiańska

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: Działalność wspomagająca edukację

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie

Zawód wykonywany przez pracownika: archiwista zakładowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 29.06.2016