Praca ARCHIWISTA- WYDZIAŁ EDUKACKJI I SPORTU (STAŻ) Jelenia Góra kontakt przez PUP

Stanowisko: ARCHIWISTA- WYDZIAŁ EDUKACKJI I SPORTU (STAŻ)

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: -

Data publikacji: 2016-07-06

Lokalizacja: Jelenia Góra (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ARCHIWISTA- WYDZIAŁ EDUKACKJI I SPORTU (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jelenia Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Jelenia Góra

Zawód: technik archiwista*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: znajomość pakietu MS Office/ Word,Excel/

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Podchorążych 15, 58-508 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Jelenia Góra

Gmina pracodawcy: Jelenia Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jelenia Góra

Adres strony pracodawcy: jeleniagora.pl

Ulica pracodawcy: Podchorążych

Numer budynku pracodawcy: 15

Profil działalności pracodawcy: kierowanie działalnością publiczną

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik archiwista*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KOSMETYCZKA(I) - od 1 850 PLN

zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, wykonywanie manicure i pedicure, wykonywanie makijażu.
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Radłów (małopolskie)

KUCHARZ - od 1 200 PLN

przygotowywanie i przyrządzanie potraw wg. receptur kuchni wietnamskie
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Jabłonowo (mazowieckie)

SPAWACZ - od 11,5 PLN

Prace spawalnicze elektrodą Mig i Mag umiejętność czytania rysunków
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Brzezie (opolskie)

SPRZEDAWCA-KASJER (OWOCE-WARZYWA) - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, sprawdzenie terminów przydatności do spożycia asortymentu, wykładanie towaru, kontrola zgodności cen. Praca w godzinach 6-14, 7-15, 8-16, 10-18, 11-19, 12-20, 14-22
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Śrem (wielkopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

PIEKARZ - 997,4 PLN

Staż dla osoby bezrobotnej zarejestrowanej w tut. Urzędzie posiadajacej II profil pomocy spełnijącej kryteria z programu z art.49 pkt. 2-6praca w godz. 14.00 - 22.00- przygotowanie produktów potrzenych do produkcji,- ważenie ciast i dodatków, - formowanie kęsów do koszyków, - układanie na taśmie- wsadzanie produktów do pieca,- wyjmowanie z pieca
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Świerczów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Sprzedawca - obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta na stoisku miesnym, wykładanie towaru na półki.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Padew Narodowa (podkarpackie)

PRACOWNIK DO PRODUKCJI TRUMIEN - od 3 000 PLN

produkcja trumien
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Przesiadłów (łódzkie)

REFDO30 - PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 2 000 PLN

organizowanie przepływu informacji, przyjmowanie interesantów, udzielanie im informacji, odbieranie tel. i przekazywanie informacji dzwoniacym, obsługa komputera i urzadzeń biurowych, prowadzenie korespondencji, załatwianie spraw urzędowych, spraw na poczcie, sporządzanie pism, prowadzenie kalendarza spotkań przełożonych, praca od pon. do. pt w godz. 9-17
kontakt przez PUP - 2017-06-16 - Opole (opolskie)

KALETNIK - od 1 800 PLN

użytkowanie,obsługa i konserwacja maszyn,urządzeń i narzędzi kaletniczych,wykonywanie projektów i zablonów różnych wyrobów galanteryjnych,krojenie materiałów na elementy wyrobów galanteryjnych,przygotowywanie elementów wyrobu kaletniczego do montażu,montowanie elementów wyrobów kaletniczych,zdobienie i wykańczanie wyrobów kaletniczych
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK DS. OCHRONY ŚRODOWISKA (STAŻ FP) - 997,4 PLN

Zapozananie z zasadami wypełaniania kart ewidencji odpadów i inne
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI W BRANŻY OPAKOWAŃ - do 1 850 PLN

produkcja opakowań
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

SEKRETARZ BIURA KOMORNIKA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Świdnica (dolnośląskie)

KARTOGRAF - od 1 900 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

utrzymanie czystości na terenie placówki, drobne prace remontowe
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Chełm (lubelskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Tczew (pomorskie)

SPECJALISTA DS. ZASOBÓW LUDZKICH - od 7 029 PLN

Działanie jako ekspert rynku i punkt odniesienia dla lokalnychusług HR i zarządzania zasobami ludzkimi poprzez rozwiązywanie złożonych zapytań i uczestnictwo/prowadzenie wspólnych inicjatyw. Zapewnienie klientom kompletnych, dokładnych i terminowych odpowiedzi zgodnie z globalnymi i lokalnymi wytycznymi, w ramach projektu KPI HR i przez efektywne wykorzystanie narzędzi i systemów HR. Odpowiedzialność za wszystkie przych. zapytania oraz współpr. z różnymi zespołami, regularne śledzenie i informowanie klientów o statusie. Zarządz. danymi oraz wykonywanie działań w celu zapewnienia dokładnego i terminowego wynagradzania pracownika za pośr. listy płac. Utrzymanie danych HR2U i przeprowadzanie kontroli zgodnie z wymaganiami Kontroli Wewn., Procedurą Audytu, OPMs i HR KPI. Uruchomienie analizywykrycia przyczyny wszystkich błędów i wdrożenie działań zapobiegawczych. Badanie i eskalacja wyjątkowych przypadków i niespójności procesowych do zesp. odszkodowania SSC i / lub zesp. centralnych. Wsparcie zespołu kompensacji SSC podczas wykonywania cykli globalnych (IC, Merit, Przeglądów płacowych) oraz konkretnych projektów na rynku. Przygotowanie wysokich standardów jakości i złożonych raportów, w tym obliczeń (czyli wzrostu wytycznych płac) i symulacji. Generowanie raportów i kontroli kwalifikacyjnych w celu wspierania lokalnych cykli C & B (nagrody, wynagrodzenia zmienne, programy świadczeń). Koordynacja i wykonywaniekompleksowych zmian masowych analizując strukturę, przygotowanie plików, śledzenie z zaangażowanych stron i dokładne zarządzanie danymi oraz przygotowaniem dokumentów Aktywne identyfikowanie obszarów i sposobów poprawy zasięgu usług świadczonych przez HR SSC. Inicjowanie i prowadzenie projektów CI w celu poprawy efektywności usług. Budowanie efektywnej współpracy pomiędzy zespołami SSC i rynkiem HR w celu realizacji proponowanych ulepszeń.Wymiana najlepszych praktyk w celu dalszego zwiększenia jakości świadczonych usług. Aktywne monitorowanie KPI zespołu w celu określ. przyczyny opóźnienia i/lub błędów oraz proponowaniaulepszeń. Odgrywanie kluczowej roli w retencji wiedzy w zespole-szkolenia Generalistów HR. Tworzenie i aktualizacja instrukcji pracy na bieżąco i w wys. jakości w porozumieniu z różnymi stronami związanymi z HR. Wspieranie Lidera Zespołu przez koordynację wspólnych inicjatyw z zespołami SSC i zespołów HR na rynku. Zastępowanie Lidera Zespołu podczas jego nieobecności.
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Kraków (małopolskie)

KOORDYNATOR SPRZEDAŻY (183 REF. DO 30R.Ż) - od 1 900 PLN

Oferta dla bezob. do 30r.ż, Organizacja nowego działu zdrowej żywności.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Otwock (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

- wykonywanie poleceń pracodawcy,- wykonywanie czynności porządkowych w pomieszczeniach biurowych oraz pozostałych pomieszczeniach biblioteki,- dbałość o ład i porządek w pomieszczeniach dostępnych dla użytkowników biblioteki
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Strzałkowo (wielkopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

obsługa gosci na sali bankietowej i konferencyjnej, przyjmowanie zamówień, obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych, obsługa programu gastronomicznego, utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

konserwacja, naprawa i diagnostyka pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Sierpc (mazowieckie)

KONSERWATOR - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRM 50 +
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Przeborowo (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Bilcza (świętokrzyskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

pomoc nauczyciela / nabór staż
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Pabianice (łódzkie)

MECHANIK - od 2 000 PLN

Realizacja napraw pojazdów osobowych wg zleceń.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Wrocław (dolnośląskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 3 500 PLN

Naprawa samochodów powypadtkowych, naprawa wgnieceń i innych uszkodzeń, demontaż uszkodzonych części pojazdów oraz montaż nowychsala F
kontakt przez PUP - 2017-06-30 - Wrocław (dolnośląskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

układanie kostki brukowej, przygotowanie terenu
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Nowiny (śląskie)

LAKIERNIK TWORZYW SZTUCZNYCH - od 1 100 PLN

przygotowywanie elementów do lakierowania, dobieranie rodzaju i koloru lakieru, kontrola jakości powłok lakierniczych
kontakt przez PUP - 2017-06-06 - Piaseczno (mazowieckie)