Praca ARCHITEKT WNĘTRZ Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
zaawansowana ,współpraca z zagranicznymi partnerami(zdalna).

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ARCHITEKT WNĘTRZ

Data zakończenia pracy: 20.07.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: znajomość progr. intericad,3ds Max

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

POMOCNIK BUDOWLANY - ART 150F (WYMIANA) - od 1 850 PLN

Prace porządkowe, przygotowywanie i podawanie zapraw i innych materiałów.
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

ŚLUSARZ - do 1 850 PLN

prace ślusarza przy budowei placów zabaw
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Chorzów (śląskie)

SZWACZKA-NAUKA OD PODSTAW - od 2 100 PLN

obszywanie, szycie powłok do materacy sypialnianych na stębnówce, overlocku, dwuigłówcepraca Łódź/Górna - zapewniony dojazd
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA (S) - 997,4 PLN

Wykładanie towaru , metkowanie, przyjmowanie towaru, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, utrzymanie porządku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Tarnów (małopolskie)

LAKIERNIK - od 1 850 PLN

lakiernik
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Swarzędz (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIURA SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Głogów (dolnośląskie)

POZOSTALI KUCHARZE - 997,4 PLN

- dekorowanie potraw, - przygotowywanie dań barowych, - sporządzanie różnych sałatek, - serwowanie posiłków i napoi, - obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Zblewo (pomorskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

obsługa klienta na stacji paliw
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Osiecznica (lubuskie)

SPRZEDAWCA M/K - od 2 300 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

Układanie wałków drewna i pomoc drwala
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Tatarki (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK ADMINISTARCYJNO-BIUROWY - od 1 850 PLN

wprowadzanie faktur
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Zawiercie (śląskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 750 PLN

Dostawa towaru spożywczego, sprzedaż
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Wola Morawicka (świętokrzyskie)

KUCHARZ - do 2 500 PLN

PRZYGOTOWYWANIE SUSHI, POTRAW KUCHNI JAPOŃSKIEJ I TAJSKIEJ; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE LUB ŚREDNIE, MINIMUM 1 ROK DOŚWIADCZENIA W KUCHNI JAPOŃSKIEJ I TAJSKIEJ;
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - od 11,6 PLN

organizacja i koordynowanie pracy pracowników z Ukrainy przy obsłudze linii do rozbioru drobiu
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Białobrzegi (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

Wymiana kół, wymiana klocków hamulcowych, wymiana oleju oraz filtrów, przygotowywanie samochodu do przeglądu techniczego pod kontem wycieków, giagnozowanie usterek w samochodach w zakresie podstawowym. Wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat B. zainteresowania motoryzacyjne.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Mysłowice (śląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Żuromin (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

odbieranie telefonów, umawianie klientów, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów, dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Subkowy (pomorskie)

SPECJALISTA W TECHNOLOGII "NATURALNY DOM" - od 2 100 PLN

Budowa domów w technologii "naturalny dom"
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Węgierska Górka (śląskie)

INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH - 997,4 PLN

opracowywanie dokumentacji technicznej dla instalacji alarmowych, wykonywanie dokumentacji kosztorysowej systemu alarmowego, wykonywanie instalacji kablowej na podstawie dokumentacji technicznej, montowanie i podłączanie urządzeń do instalacji kablowej, wykonywanie pomiarów elektrycznych dla urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

KSIĘGOWY + ST PO WER - 997,4 PLN

- - wprowadzanie dok. do systemu księgowego, archiwizacja dokumentów,- przygot. korespondencji,-+ kontakty z podatnikami - przyjmowanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Łódź (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 1 900 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 900 PLN

układanie kostki brukowej, przygotowanie podbudowy betonowej, obsługa sprzetu drogowego
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Sanok (podkarpackie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Krosno (podkarpackie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIURA - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY-UMREFDO30/16/0181 - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Witnica (lubuskie)

DORADCA KLIENTA, PROJEKTANT - od 2 000 PLN

praca z klientem indywidualnym, doradzanie w wyborze asortymentu, badanie potrzeb klienta
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Poznań (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed