Praca APLIKANT ADWOKACKI ST(POWER) Łódź kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
przygotowanie pism procesowych, reprezentacja klientów przed sądami, instytucjami, przygotowanie korespondencji, rozmowy z klientami

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: APLIKANT ADWOKACKI ST(POWER)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Zawód: asystent prawny

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Adres pracodawcy:
Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Milionowa

Numer budynku pracodawcy: 91

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent prawny

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.03.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

pomoc przy przygotowywaniu posiłków. Pełny wymiar czasu pracy lub 1/2 etatu. Miejsce wykonywania pracy : Gliwice, Zabrze, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Katowice.
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Zabrze (śląskie)

wykonywanie prac kuchennych
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Istebna (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlano-wykończeniowe; szpachlowanie, malowanie, pomiary, regipsy; glazura; transport i dojazd do klienta; przewóz narzędzi; odbieranie korespondencji drogą mailową
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH I MELIORACYJNYCH - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Młochów (mazowieckie)

KRAWCOWA - od 2 000 PLN

Szycie odzieży lekkiej.
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Twardogóra (dolnośląskie)

FLORYSTA - od 1 000 PLN

Zapoznanie się z narzędziami florystycznymi oraz z rodzajami kwiatów i ich pielęgnacją, zapoznanie się z zasadami układania bukietów, kompozycjami w szkole, artystycznym pakowaniem prezentów, dekoracją kwiatów doniczkowych, florystyką okolicznościową (tworzenie różnego rodzaju bukietów, koszy kwiatowych), florystyką żałobną (tworzenie wiązanek, wieńcy), florystyką ślubną (zasady tworzenia bukietów ślubnych, zapoznanie z rodzajami, tworzenie biżuterii ślubnej).Zapoznanie się z narzędziami florystycznymi oraz z rodzajami kwiatów i ich pielęgnacją, zapoznanie się z zasadami układania bukietów, kompozycjami w szkole, artystycznym pakowaniem prezentów, dekoracją kwiatów doniczkowych, florystyką okolicznościową (tworzenie różnego rodzaju bukietów, koszy kwiatowych), florystyką żałobną (tworzenie wiązanek, wieńcy), florystyką ślubną (zasady tworzenia bukietów ślubnych, zapoznanie z rodzajami, tworzenie biżuterii ślubnej).
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Barlinek (zachodniopomorskie)

STAŻ - MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Odbiór towaru przychodzącego do magazynu, kontrola ilościowa, wstępna kontrola dokumentacji potwierdzajacej dostawę, przygotowanie towaru dla przewoźnika
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Chorzów (śląskie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

sporządzanie umów z klientami, kontrahentami krajowymi i zagranicznym
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Wąwał (łódzkie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

Księgowy
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Ponin (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - 997,4 PLN

w/g zakresu
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Zaleskie (podlaskie)

INSTRUKTOR WARSZTATÓW TURYSTYCZNO-USŁUGOWYCH - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Jeleśnia (śląskie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 14 PLN

kontrola jakości elementów blaszanych giętych, elementów konstrukcyjnych drzwi i ościeżnic, pakowanie i ekspedycja wyrobów gotowych
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Czermno-Kolonia (świętokrzyskie)

PRACOWNIK AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ - od 14 PLN

Wykonywanie zadań firmy na rzecz rekrutacji
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Kraków (małopolskie)

STAŻ - KUCHARZ - 997,4 PLN

Staż od pon. do pt. w godz. 7-15
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Opole (opolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wykonywanie szalunku pod schody,pomoc przy zalewaniu posadzek
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Parczew (lubelskie)

PRACOWNIK DOZORU (OS.NIEPEŁNOSPRANWE) - od 1 850 PLN

Obchód zewnętrzny obiektu, wydawanie kluczy. Wymagane wykształcenie podstawowe, min. 3 m-ce doświadczenia.
EVRES CLEANING SP. Z O.O. - 2016-09-06 - Łódź (łódzkie)

STAŻ - KASJER- SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

pon- pt 10-18
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Opole (opolskie)

REFERENT - od 1 850 PLN

Rzoliczenia księgowe.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Kalisz (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

przyjmowanie i wydawanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

prace termoizolacyjne budowlane
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Nieczajna Górna (małopolskie)

MONTER INSTALACJI GAZOWYCH - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Nowy Dwór (warmińsko-mazurskie)

ANALITYK DS. RAPORTOWANIA FINANSOWEGO - do 1 850 PLN

Przygotowywanie wzoru rocznych i półrocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi. Przygotowywanie i skompletowanie pierwszej wersji rocznych i półrocznych sprawozdań finansowych, obejmujących rachunek wyników, bilans, cash flow, zestawienie portfela inwestycji oraz noty do sprawozdań finansowych. Przygotowywanie zestawu raportów i danych dla celów audytu zgodnie z wymogami procedur wewnętrznych. Przeprowadzenie uzgodnienia danych zgodnie z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi. Wprowadzanie zmian do przygotowanych sprawozdań finansowych na podstawie uwag otrzymanych od Odbiorcy (Donor Site). Stosowanie się ściśle do wyznaczonych terminów w celu terminowej realizacji zleceń klienta. Budowanie i utrzymywanie właściwych relacji z pracownikami działu Raportowania Finansowego Odbiorcy (Donor Site) oraz innych działów State Street Poland i Odbiorcy (Donor Site).
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Gdańsk (pomorskie)

KRAWCOWA - od 1 900 PLN

szycie
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Kraków (małopolskie)

REFERENT DS. TURYSTYKI - 997,4 PLN

- zapoznanie e stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- zapoznanie z systemami rezerwacyjnymi,- poznanie zasad organizacji i kalkulacji imprez turystycznych,- przygotowywani ofert wyjazdowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Łódź (łódzkie)

MECHANIK - KAMIENIARZ - do 2 400 PLN

Serwisowanie maszyn do cięcia kamienia. Selekcja brył skalnych, klasyfikacja surowca. cięcie kamienia - piłą najazdową. wiercenie pod formak. rozmowy telefoniczne z Klientami z Krajów rosyjskojęzycznych.
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Rogoźnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 300 PLN

- Gotowanie i przerób masy sezamowej/chałwowej- Dźwiganie ciężarów do 50 kg- Mikroklimat gorący
Zakłady Przemysłu Cukierniczego " UNITOP-OPTIMA" S.A. - 2016-01-18 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 2 650 PLN

Prace wykończeniowe wraz z obróbką ręczną, związane z wytwarzaniem fizycznych modeli prototypowych 3D. Prace w zakresie obróbki wykańczającej powierzchnie wytworzonych modeli, zabezpieczanie detali, pakowanie elementów. Bieżąca obsługa maszyn. Wyciąganie wydruków z maszyny. Międzyoperacyjna kontrola jakości.Umowa na czas okreśłony, dwie zmiany wg grafiku (6:00-18:00)
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Wrocław (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

prace porządkowe w gospodarstwie, odśnieżanie, naprawy ogrodzenia, naprawa schodów zewnętrznych, inne prace gospodarcze w domu i ogrodzie
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Stara Iwiczna (mazowieckie)