Praca ANKIETER Morąg Urząd Statystyczny w Olsztynie

Miejsce pracy:
14-300 Morąg, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
Przeprowadzanie w terenie badań ankietowych wymagających kontaktów z respondentami, przeprowadzanie wywiadów z wylosowanymi do badania respondentami. Prace nad ankietami przed ich przekazaniem do sprawdzenia przez koordynatora, symbolizacja ankiet oraz danych zebranych w czasie wywiadu.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANKIETER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Morąg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostródzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Morąg

Zawód: ankieter

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 300 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Ankieter (wymagany staż - lata: 2)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Praca w terenie Morąg, Miłakowo, Małdyty

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: Urząd Statystyczny w Olsztynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Kościuszki 78/82, 10-001 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Olsztyn

Gmina pracodawcy: Olsztyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olsztyn

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 78

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Zawód wykonywany przez pracownika: ankieter

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.12.2015