Praca ANIMATOR SPORTU Trzcinica Gmina Trzcinica

Jana Pawła II 47, 63-620 Trzcinica, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Organizowanie i prowadzenie zajęć sportowo rekreacyjnych, gier i zabaw ruchowych, promocja aktywności fizycznej. Praca w godzinach popołudniowych / wieczornych.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

Nazwa stanowiska: ANIMATOR SPORTU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Trzcinica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Trzcinica

Zawód: animator kultury*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Animator kultury*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: Gmina Trzcinica

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Nabór odbywać się będzie poprzez złożenie kompletu dokumentów w siedzibie gminy. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej BIP Gminy Trzcinica: http://trzcinica.nowoczesnagmina.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kępiński

Gmina pracodawcy: Trzcinica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Trzcinica

Ulica pracodawcy: Jana Pawła II

Numer budynku pracodawcy: 47

Profil działalności pracodawcy:
Gmina - Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Zawód wykonywany przez pracownika: animator kultury*

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa klientów w sklepie spożywczo-przemysłowym, obsługa kasy fiskalnej. Możliwość przyuczenia
Sklep Spożywczo-Przemysłowy "TIC-TAC" Danuta Tomalik - 2017-03-20 - Laski (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 800 PLN

Obsługa stanu magazynowego z akcesoriami meblowymi.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe BYLICKI Sławomir Bylicki - 2016-12-09 - Baranów (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 300 PLN

Obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż materiałów tapicerskich i akcesoriów meblowych
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe BYLICKI Sławomir Bylicki - 2016-03-07 - Baranów (wielkopolskie)

KOSMETYCZKA - od 925 PLN

Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, praca z urządzeniami kosmetycznymi. Doświadczenie zawodowe mile widziane.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Kępno (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN ZBROJARSKICH - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn zbrojarskich
ZPUH REMBET Sp. z o.o. - 2016-10-25 - Kępno (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 2 265 PLN

Prowadzenie zajęć z języka angielskiego w klasach 1-3. Wymagane wykształcenie wyższe -filologia angielska lub edukacja wczesnoszkolna. Doświadczenie zawodowe mile widziane.
Zespół Szkół w Donaborowie - 2015-12-23 - Donaborów (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Obsługa stanów magazynowych - przyjęcie i wydawanie towarów (branża meblowa). Mile widziane doświadczenie zawodowe.
STOLMER Henryk Jarych - 2016-07-29 - Mroczeń (wielkopolskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 3 000 PLN

Obsługa wózka widłowego
PPHU MEBLOHAND LEONARD BRAUN - 2016-09-30 - Jankowy (wielkopolskie)

KIEROWCA C - od 2 000 PLN

Przewóz pianki tapicerskiej w transporcie krajowym. Mile widziane doświadczenie zawodowe.
VERTUS Paweł Michalak - 2017-01-12 - Krążkowy (wielkopolskie)

KIEROWCA C+E - od 2 000 PLN

Transport międzynarodowy w zależności od zlecenia.
PIOTR ĆWIK TRANSPORT I SPEDYCJA - 2016-05-12 - Przybyszów (wielkopolskie)

OPERATOR WĘZŁA BETONIARSKIEGO - od 1 850 PLN

Obsługa węzła betoniarskiego

FLORYSTA - od 925 PLN

Florystyka kwiatowa; obsługa klientów; obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Kępno (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYNY - od 1 850 PLN

Obsługa maszyny i komputera.
DREW-MARK Łukasz Ochocki - 2016-02-05 - Hanulin (wielkopolskie)

MALARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

Malowanie konstrucji stalowych (doświadczenie zawodowe mile widziane)
INTOP Sp. z o.o. - 2016-05-18 - Rychtal (wielkopolskie)

MAGAZYNIER/SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa stanów magazynowych, wydawanie towaru z magazynu, wystawianie faktur. Wymagana biegła obsługa komputera. Wymagane doświadczenie. Mile widziana znajomość jęz. obcego.
P.H.U. "MACK" MACIEJ MIELCAREK - 2016-05-13 - Mroczeń (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. C - od 1 850 PLN

Przewóz stelaży tapicerskich na terenie powiatu kępińskiego oraz powiatów ościennych
ZAKŁAD STOLARSKI MAREK ZAREMBA - 2016-10-07 - Łęka Mroczeńska (wielkopolskie)

KRAWCOWA/ SZWACZKA - od 2 000 PLN

Szycie elementów materiałów tapicerskich. Mile widziane doświadczenie zawodowe.
REWITEX ZAKŁAD STOLALSKO TAPICERSKI WITOLD WĄSIAK OPATÓW - 2017-01-26 - Opatów (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów sklepu spożywczego, obsługa kasy fisklnej,
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Kępno (wielkopolskie)

SZWACZKA/ KRAWCOWA-692 - od 1 850 PLN

wg stanowiskamożliwość transportu
ZPHU "ELTAP" Leszek Dworak - 2016-05-06 - Mroczeń (wielkopolskie)

PORTIER - od 1 850 PLN

Ochrona obiektu.
P.P.U.H. "GABI Jerczyńscy" Sp. j. - 2016-05-02 - Piaski (wielkopolskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 1 850 PLN

Pakowanie i załadunek elementów meblowych oraz sprzętu AGD, przyjmowanie i wydawanie towarów na podstawie faktur.
BELINI POLSKA Sp. z o. o. - 2016-01-15 - Tabor Wielki (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 4 000 PLN

szycie pokrowców z materiałów
MEBLE MARZENIE Węgłowski I Stryjakiewicz SPÓŁKA JAWNA - 2016-03-07 - Łęka Opatowska (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 PLN

Do uzgodnienia z pracodawcą
kontakt przez OHP - 2016-10-10 - Kępno (wielkopolskie)

KROJCZA- 290 - od 1 850 PLN

ZPHU "ELTAP" Leszek Dworak - 2016-02-16 - Mroczeń (wielkopolskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

Pomoc przy produkcji mebli.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Kępno (wielkopolskie)

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, przyjmowanie i wykładanie towaru, przygotowywanie i ubieranie manekinów, wykonywanie prac porządkowych, metkowanie towaru, rozkładanie towaru na półki
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Kępno (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

Prowadzenie magazynu, obsługa klienta, mile widziana znajomość branży elektrycznej oraz programów Subiekt, Norma.
ZUH "TELEKRAM" Adam Malcher - 2016-11-07 - Mroczeń (wielkopolskie)