Praca ANIMATOR SPORTU Trzcinica Gmina Trzcinica

Pewne i sprawdzone place zabaw.

Stanowisko: ANIMATOR SPORTU

Wynagrodzenie: od 1 000 PLN

Zakres obowiązków: Organizowanie i prowadzenie zajęć sportowo rekreacyjnych, gier i zabaw ruchowych, promocja aktywności fizycznej. Praca w godzinach popołudniowych / wieczornych.

Data publikacji: 2016-02-25

Lokalizacja: Trzcinica (wielkopolskie)

Pracodawca: Gmina Trzcinica

Jana Pawła II 47, 63-620 Trzcinica, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Organizowanie i prowadzenie zajęć sportowo rekreacyjnych, gier i zabaw ruchowych, promocja aktywności fizycznej. Praca w godzinach popołudniowych / wieczornych.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

Nazwa stanowiska: ANIMATOR SPORTU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Trzcinica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Trzcinica

Zawód: animator kultury*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Animator kultury*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: Gmina Trzcinica

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Nabór odbywać się będzie poprzez złożenie kompletu dokumentów w siedzibie gminy. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej BIP Gminy Trzcinica: http://trzcinica.nowoczesnagmina.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kępiński

Gmina pracodawcy: Trzcinica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Trzcinica

Ulica pracodawcy: Jana Pawła II

Numer budynku pracodawcy: 47

Profil działalności pracodawcy:
Gmina - Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Zawód wykonywany przez pracownika: animator kultury*

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

Sprzedaz internetowa mebli - wystawianie aukcji, kontakt telefoniczny Z klientami, wystawianie faktur, biegła obsługa komputera. Doświadczenie zawodowe mile widziane.
PHU BIK s.c. WOJCIECH WENCEL,KRYSTIAN WITAK - 2017-02-21 - Kępno (wielkopolskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - od 2 500 PLN

Prowadzenie rejestru zakupów, dokonywanie płatności na podstawie faktur i list płac, odpowiedzialność za udokumentowanie operacji ksiegowych i uzgadnianie sald, sprawdzanie rozrachunków.
"Wodociągi Kępińskie" Sp. z o.o. - 2017-05-24 - Kępno (wielkopolskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

prace budowlane ze wznoszeniem budynków, murowanie, tynkowanie
kontakt przez OHP - 2017-06-29 - Myjomice (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, przyjmowanie i wykładanie towaru, przygotowywanie i ubieranie manekinów, wykonywanie prac porządkowych, metkowanie towaru, rozkładanie towaru na półki
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Kępno (wielkopolskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów działu mięsnego, obsługa kasy fiskalnej
DINO Polska S.A. - 2016-01-08 - Kępno (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN DO ROZKROJU PŁYT - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn do rozkroju płyt. Wymagane doświadczenie zawodowe 2-3 lata. Wynagrodzenie do uzgodnienia.
"Idźczak - Meble '' Firma PHU Roman idźczak - 2017-08-02 - Łęka Opatowska (wielkopolskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 3 000 PLN

Obsługa wózka widłowego
PPHU MEBLOHAND LEONARD BRAUN - 2016-09-30 - Jankowy (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ TEKTUROWYCH - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn do produkcji opakowań kartonowych. Możliwość przyuczenia.
PPUH PROPAK SC - 2016-10-03 - Krążkowy (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 300 PLN

Obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż materiałów tapicerskich i akcesoriów meblowych
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe BYLICKI Sławomir Bylicki - 2016-03-07 - Baranów (wielkopolskie)

MALARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

Malowanie konstrucji stalowych (doświadczenie zawodowe mile widziane)
INTOP Sp. z o.o. - 2016-05-18 - Rychtal (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. B/MAGAZYNIER - 1748 - 2 000 - 2 500 PLN

Prowadzenie samochodu dostawczego do 3,5 tony najczęściej w warunkach miejskich.Załadunek i rozładunek wskazanego asortymentu (prowadzenie wózka widłowego MANITOU).Transport bliski wewnątrzzakładowy - prowadzenie wózka widłowego MANITOU.Prowadzenie dokumentacji magazynowej (ewidencja EXCEL).Raportowanie i rozliczanie pobranych dokumentów.
INTOP Sp.zo.o. - 2016-11-29 - Rychtal (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - od 2 500 PLN

Obróbka elementów konstrukcji stalowych za pomocą narzędzi ślusarskich, znajomość rysunku technicznego. Mile widziane doświadczenie zawodowe.
Przedsiębiorstwo Prywatne EW-RO Kozłowski Roman - 2017-04-24 - Kliny (wielkopolskie)

ZGRZEWACZ PLANDEK - od 1 850 PLN

Przygotowywanie tkanin do zgrzewania (doświadczenie zawodowe mile widziane)
Zakład Mechaniczny "Progress" Leszek Sawicki - 2016-05-18 - Kępno (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 2 000 PLN

Obsługa klientów, biegła obsługa komputera, znajomość WORD, EXCEL oraz OUTLOOK
BELINI POLSKA Sp. z o. o. - 2017-01-05 - Tabor Wielki (wielkopolskie)

KONTROLER JAKOŚCI - 3 000 - 4 000 PLN

Kontrola jakości w toku produkcji NDT wykonania robót spawalniczych; dokumentowanie przeprowadzonych kontroli i badań; ocena wyrobu gotowego, kontrola i kompletacja dokumentów jakościowych; opracowywanie dokumentacji jakościowej dla klienta, nadzorowanie reklamacji; przygotowanie dokumentacji powykonawczej do odbiorów klienta oraz UDT; uczestniczenie w odbiorach częściowych robót pod dany projekt. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie wytwarzającej konstrukcje stalowe/ urządzenia ciśnieniowe. Wymagane: wiedza z zakresu obowiązujących przepisów m.in. ustawy o dozorze technicznym, dyrektywy ciśnieniowej PED 97/23/WE; znajomość procesów spawalniczych oraz systemu zarządzania jakością w spawalnictwie wg normy PN-EN ISO 3834-2; bardzo dobra znajomość rysunku technicznego; bardzo dobra obsługa komputera a w szczególności programów takich jak MS Word MS Exel AutoCAD; znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym i dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych będzie dodatkowym atutem.
INTOP Sp. z o.o. - 2016-11-08 - Rychtal (wielkopolskie)

POMOCNIK TAPICERA - od 1 850 PLN

Produkcja mebli tapicerowanych.
P.P.H.U. "KAMPOL" Komarnicki Janusz - 2016-01-26 - Mroczeń (wielkopolskie)

WULKANIZATOR-635 - od 2 200 PLN

wg stanowiska
ROMBUD Regina Kobiela - 2016-05-25 - Rychtal (wielkopolskie)

Obsługa klientów sklepu spożywczo-przemysłowego, inkasowanie należności, obsługa kasy fiskalnej (wynagrodzenie + premia, doświadczenie zawodowe mile widziane ). Mile widziana znajomość komputera.
Sklep Spożywczo-Przemysłowy i Bar Arkadiusz Rzepka & Florian Rzepka s. c. - 2016-11-28 - Donaborów (wielkopolskie)

KRAWCOWA/ SZWACZKA - od 2 000 PLN

Szycie elementów materiałów tapicerskich. Mile widziane doświadczenie zawodowe.
REWITEX ZAKŁAD STOLALSKO TAPICERSKI WITOLD WĄSIAK OPATÓW - 2017-01-26 - Opatów (wielkopolskie)

obsługa klientów sklepu spożywczego, obsługa kasy fisklnej,
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Kępno (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. WENTYLACJI - od 2 200 PLN

Przygotowywanie ofert w zakresie wentylacji, tworzenie kosztorysów, robienie przedmiarów, zestawień materiałowych, przygotowywanie dokumentacji powykonawczej.
Alles Cool Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja Jacek Stempin - 2016-07-06 - Kępno (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT C+E - od 5 000 PLN

Przewóz różnego rodzaju towarów w transporcie międzynarodowym.
PLATO G.A.K. HOJKA SPÓŁKA JAWNA - 2016-11-28 - Chojęcin (wielkopolskie)

PRACOWNIK DO WYKLEJANIA BONELI - od 1 850 PLN

Wyklejanie boneli. Doświadczenie zawodowe mile widziane. Również do przyuczenia.
PPHU TOMPOL TOMASZ PIETRUS - 2016-08-29 - Myjomice (wielkopolskie)

POMOCNIK TRAKOWEGO - od 1 000 PLN

Pomoc w obsłudze traku, wymagana dobra kondycja fizyczna do odbierania desek.
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Lipie (wielkopolskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 2 000 PLN

pomoc w pracach stolarskich, zbijanie szkieletów meblowych
Zakład Tworzyw Sztucznych POL-WIN - 2017-06-07 - Bralin (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 000 PLN

Obsługa klientów w sklepie spożywczo-przemysłowym, przyjmowanie i układanie towaru, wycena towaru, inkasowanie należności, rozliczanie powierzanej gotówki. Mile widziane doświadczenie zawodowe.
FUH "MARIO" Mariusz Wesoły - 2017-01-13 - Turkowy (wielkopolskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

Pracownik ochrony
Agencja Solid Security Sp. z o.o. - 2016-03-31 - Krążkowy (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 800 PLN

Obsługa stanu magazynowego z akcesoriami meblowymi.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe BYLICKI Sławomir Bylicki - 2016-12-09 - Baranów (wielkopolskie)