Praca ANIMATOR ZABAW DZIECIĘCYCH Zgierz Stacja NOWA GDYNIA Sp. z o. o.

Miejsce pracy:
Sosnowa 1, 95-100 Zgierz, powiat: zgierski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci korzystających ze strefy dziecięcej, prowadzenie zajęć manualnych i sportowych, opieka nad dziećmi w wieku od 3 do 8 lat.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: od 0,5 etatu do 0,75 etatu

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANIMATOR ZABAW DZIECIĘCYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zgierz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zgierski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zgierz

Zawód:
animator czasu wolnego młodzieży (pracownik młodzieżowy)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie w pracy z dziećmi, ukończone studia lub w trakcie: pedagogika przedszkolna, wczesnoszkolna, opiekuńczo- wychowawcza, pedagogika z wychowaniem fizycznym, zaangażowanie, kreatywność w organizacji zabaw z dziećmi, zdolności manualne.

Nazwa pracodawcy: Stacja NOWA GDYNIA Sp. z o. o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu

Adres pracodawcy:
Kilińskiego 2, 91-421 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Kilińskiego

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: 58

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu