Praca ANIMATOR KULTURY Mieścisko kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Mieścisko, powiat: wągrowiecki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: instruktor świetlicy wiejskiej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANIMATOR KULTURY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mieścisko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wągrowiecki

Zawód: animator kultury*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Kolejowa 22, 62-100 Wągrowiec, powiat: wągrowiecki, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: wągrowiecki

Gmina pracodawcy: Wągrowiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wągrowiec

Ulica pracodawcy: Kolejowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Profil działalności pracodawcy: 5210/VI/07/07

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: animator kultury*

Podobne oferty pracy

EKSPEDIENTKA (REF. ZATRUDNEINIA DO 30 R.Ż) - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, przyjmowanie dostaw, dbałość o salon sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Koszalin (zachodniopomorskie)

MONTER STOLARKI OKIENNEJ - od 2 100 PLN

montaż okien, drzwi, bram.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Nasielsk (mazowieckie)

ASYSTENT DO SPRAW FUNDUSZY UNIJNYCH - 997,4 PLN

przygotowanie projektów ze środków Unii Europejskiej, przygotowywanie biznesplanów, wniosków o dofinansowanie, strategii rozwoju, przygotowanie koncepcji innowacji
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Rzeszów (podkarpackie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - 997,4 PLN

praca w gabinecie
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Koluszki (łódzkie)

HODOWCA KONI - od 925 PLN

- karmienie, pojenie, czyszczenie, sprawdzanie stanu zdrowia koni- zabezpieczenie, dostarczanie i przechowywanie paszy- sprawdzanie i drobne naprawy urządzeń obsługiwanych- utrzymywanie porządku w stajni i w jej otoczeniu- zaprzęganie i powożenie
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Wysowa-Zdrój (małopolskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 850 PLN

- wyrabianie ciast, - obsługa maszyn,- krojenie chleba,- pakowanie chleba do folii,- pakowanie chleba do pojemników
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Myszków (śląskie)

TYNKARZ - od 13 PLN

NAKŁADANIE WARSTW TYNKARSKICH, TYNKÓW SUCHYCH, SPORZĄDZNIE ZAPRAW TYNKARSKICHI, CZYTANIE PROJEKTÓW BUDOWLANYCH, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, PRAWO JAZDY B - STAŻ PRACY W ZAWODZIE 3 LATA, CZYTANIE RYSUNKÓW TECHNICZNYCH, OBSŁUGA AGREGATU MASZYNOWEGO,
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

Sprzątanie
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Małkinia Górna (mazowieckie)

POMOC SZWALNI - od 1 850 PLN

pakowanie składanie foli
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Radomsko (łódzkie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Szczepanowo (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przygotowanie towaru do wysyłki, sprawdzenie jakości towaru, nieskomplikowane naprawy maszyn i urządzeń do obróbki drewna i metalu
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Zawada (śląskie)

KASJER / SPRZEDAWCA - od 925 PLN

Praca w sklepie spożywczo-przemysłowym
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Kraków (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Doradca klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY / MONTER INSTALACJI GAZOWYCH LPG - od 1 850 PLN

nprawa samochodów, montaz instalacji LPG
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Wieluń (łódzkie)

MŁODSZY BIBLIOTEKARZ - 997,4 PLN

- obsługa czytelników,- obsługa programu bibliotecznego,- wprowadzanie nowych pozycji do księgozbioru
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Lubniewice (lubuskie)

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - 997,4 PLN

przygotowanie materiałumieszanie i cięcie materiałumontaż stelarzy. płyt gipsowych
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Wieruszów (łódzkie)

ASYSTENT GEODETY - 997,4 PLN

zawarte w programie stażu.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Rożental (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI - od 1 850 PLN

Odbiór dokumentów księgowych od klienta, ewidencja i rozliczenie.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Dąbrowa (wielkopolskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Białogard (zachodniopomorskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA SZPITAL PEDIATRYCZNY ST(FP) - 997,4 PLN

- prowadzenie korespondencji związanej z dził. medyczną i adm. kliniki-sporządzanie pod kierunkiem lekarza opisów z kistorii choroby wypisów końcowych- sporzadzanie zestawień startystycznych i przekazywanie ich do sam. Sekcji Statystyki Med. i Dokumentacji Chorych- dbanie o należyte zaopatrzenie kliniki w potrzeb
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Łódź (łódzkie)

STARSZY INŻYNIER OPROGRAMOWANIA - do 11 000 PLN

Zadania zawodowe:- programowanie w wybranym języku programowania;- opracowywanie zadań projektowanej aplikacji w formie algorytmów, a następnie kodowanie przy pomocy odpowiedniego języka programowania;- przygotowywanie dokumentacji technicznej do danej aplikacji.Dodatkowe zadania zawodowe:- podejmowanie działań koncepcyjnych oraz programistycznych przy tworzeniu systemów w wybranych językach, analiza wymagań podanych przez klienta, planowanie zadań i ocenianie.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Wrocław (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 900 PLN

prace sanitarno-porządkowe, budowlane i drogowe
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Lutowiska (podkarpackie)

PRACOWNIK WARSZTATU SZKOLENIOWEGO - 2 500 - 3 000 PLN

-przygotowywanie makiet i stanowisk szkoleniowych,-przygotowywanie próbek marketingowych, -kompletowanie i przygotowywanie materiałów szkoleniowych,-dbanie o ład i porządek na terenie Warsztatu Szkoleniowego,-utrzymywanie w właściwym stanie technicznym narzędzi przynależnych do Warszatu Szkoelniowego,-pakowanie i wysyłka paczek,-nadzór nad magazynem marketingowym.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Gdańsk (pomorskie)

ARCHITEKT / ARCHITEKT WNĘTRZ - 997,4 PLN

Wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY STAŻ - 997,4 PLN

obsługa klienta, realizacja zamówień, przygotowywanie wysyłek, fakturowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Piaseczno (mazowieckie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 000 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Warszawa (mazowieckie)