Praca ANIMATOR KULTURY Łódź kontakt przez PUP

Stanowisko: ANIMATOR KULTURY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Zdolności manualne, organizacja i prowadzenie warsztatów edukacyjnych, szkoleń, spotkań informacyjnych w oparciu o programy lego w szkołach, przedszkolach, domach kultury.

Data publikacji: 2016-01-26

Lokalizacja: Łódź (łódzkie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Zdolności manualne, organizacja i prowadzenie warsztatów edukacyjnych, szkoleń, spotkań informacyjnych w oparciu o programy lego w szkołach, przedszkolach, domach kultury.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ANIMATOR KULTURY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Zawód: animator kultury*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 26.01.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Adres pracodawcy:
Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Milionowa

Numer budynku pracodawcy: 91

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: animator kultury*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 26.01.2016

Podobne oferty pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 870 PLN

wg umowy
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Miastko (pomorskie)

B2B SALES CONSULTANT - od 1 350 PLN

Aktywne poszukiwanie nowych partnerów z Indii, obsługa zamówień na platformach Alibaba, MakePolo, Made in China, Dhgate, Global, Sovrees, tworzenie ofert. Praca na poł etatu, od poniedziałku do piątku w godzinach 10-14.
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Pruszków (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT - od 1 850 PLN

obsługa zwierząt hodowlanych
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Rekowo (zachodniopomorskie)

USTAWIACZ MASZYN - do 1 360 PLN

Ustawianie tokarek i frezarek. Obróbka mechaniczna elelmentów metalowych. Wykształcenie średnie-ustawiacz maszyn do obróbki maszyn. Doświadczenie zawodowe min. 5 lat.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Kobyłka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA- KASJER - do 2 000 PLN

Głównym zadaniem jest obsługa klienta, sprzedaż wrtykułów spozywczych oraz wędliniarskich, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o ekspozycję towaru, dokładanie towaru.Miejsce pracy: Wrocław ul. GajowickaOferta w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Wrocław (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 2 400 PLN

zpewnienie prawidłowego funkcjonowania centrum dystrybucyjnego poprzez zgodne z obowiązującymi standardami firmowymi, przyjęcie rozmieszczenie, przygotowywanie (kompletacja) oraz wydawanie towarów,
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Sosnowiec (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL SPRZEDAŻY - od 2 100 PLN

obsługa klientów, obrót pieniędzmi, rozliczanie pieniędzy, zamawianie towarów w języku chińskim, składanie raportów, wykonywanie prac zleconych przez zarząd, zastępowanie innych pracowników w razie ich choroby lub nieobecności
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Puńsk (podlaskie)

POSADZKARZ - od 2 600 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż w sklepie wielobranżowym, przyjmowanie dostaw, rozkładanie towaru, aranżacja wystaw
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Wohyń (lubelskie)

POMOC SPRZEDAWCY - 997,4 PLN

Pomoc w obsłudze klientów indywidualnych, pomoc w wykonywaniu wycen materiałów budowlanych, zapoznanie z obiegiem dokumentów, sporządzanie raportów kasowych. Staż realizowany w ramach POWER dla osób do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Brzesko (małopolskie)

TYNKARZ - od 925 PLN

wykonywanie tynków jednowartswowych, wyrównywanie pędzlem, kielnią, pacą. Nakładanie warstw tynkarskich dwuwarstwowych i trójwarstwowych na ścianach, sufitach. analiza dokumentacji budowlanej, robót tynkarskich.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Józefów (mazowieckie)

OPERATOR RÓWNIARKI - od 1 850 PLN

obsługa równiarki na budowie, praca w delegacji - budowa drogi w Gorzowie Wielkopolskim. Pracodawca zapewnia dojazd z okolic Łodzi, zakwaterowanie i wyżywienie
Alwikor Sp. z o.o. - 2016-07-19 - Łódź (łódzkie)

kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Pomiechówek (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 2 360 PLN

Umowa zlecenia przez okres 1 miesiąca, potem umowa o pracę, 2 zmiany-7-15 15-23. Prace magazynowe głównie przy kompletowaniu zamówień, pakowaniu, rozkładaniu prduktów na półkach, wynagrodzenie umowa zlecenia-14 zł/h, umowa o pracę 2360 zł-brutto
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Smolice (łódzkie)

762U - ASYSTENT SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Radom (mazowieckie)

POMOCNIK STOLARZA - od 2 000 PLN

montaż, czyszczenie, skręcanie elementó drewnianych
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Przeworsk (podkarpackie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

wykonywanie usług fryzjerskich
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Wieluń (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

przewóz ładunków samochodem ciężarowym powyżej 3,5t.,zabezpieczenie ładunku,obsługa,konserwacjai naprawa pojazdu
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Lubartów (lubelskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH/SERWISANT BRAM - od 13 PLN

wykonywanie przyłączy, serwis bram, montaż systemów ogrodzeniowych, obsługa klientów, w tym ukraińskojęzycznych
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Głosków (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Świerzawa (dolnośląskie)

REF PROJEKTANT STRON INTERNETOWYCH (WEBMASTER) - od 2 300 PLN

Administracja i projektowanie stron internetowych, wykonywanie fotografii reklamowej produktów, przygotowanie materiałów reklamowych do druku, opracowywanie aplikacji internetowych, multimedialnych, na komputery stacjonarne i mobilne. Zakres obowiązków wg. klasyfikacji zawodów i specjalności będzie obejmować następujące profile pracy jako: administarator stron internetowych, fotoedytor, fotograf S, grafik komputerowy DTP, grafik komputerowy multimediów, programista aplikacji.
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI FERMY DROBIU - od 2 000 PLN

prace związane z prowadzeniem i obsługą fermy drobiu
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Międzylesie (warmińsko-mazurskie)

DEKARZ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Siemiątkowo (mazowieckie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Brukarz
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

CIEŚLA - od 2 000 PLN

Montaż więźby dachowej oraz okien i drzwi, szalowanie, tworzenie konstrukcji
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Witrogoszcz (wielkopolskie)