Praca ANIMATOR DO ORGANIZOWANIA ZAJEĆ Z DZIEĆMI Bachotek Uniwersytet Mikołaja Kopernika Toruń

Miejsce pracy:
87-313 Bachotek, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć grupowych z młodzieżą/dziećmi na terenie ośrodka

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 12 zł. na godzinę brutto

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Czy pracodawca zapewnia wyżywienie?: 1

Nazwa stanowiska: ANIMATOR DO ORGANIZOWANIA ZAJEĆ Z DZIEĆMI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bachotek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brodnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zbiczno

Zawód: animator kultury*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN

Data zakończenia pracy: 30.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi

Nazwa pracodawcy: Uniwersytet Mikołaja Kopernika Toruń

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP, CV i list motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: brodnicki

Gmina pracodawcy: Zbiczno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bachotek

Profil działalności pracodawcy: Hotele i podobne obiekty zakwaterowania

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: animator kultury*