Praca ANIMATOR Bartoszyce kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Bartoszyce, powiat: bartoszycki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
przygotowanie gier i zabaw dla dzieci i młodzieży

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 10 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
wynagrodzenie naliczane jest za 1 godzinę pracy i wynosi 10 zł brutto

Nazwa stanowiska: ANIMATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bartoszyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bartoszycki

Zawód:
animator czasu wolnego młodzieży (pracownik młodzieżowy)

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 10 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: gimnazjalne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: kreatywność, pomysłowość

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Bartoszyce

Hubalczyków 2/14, 11-200 Bartoszyce, powiat: bartoszycki, woj: warmińsko-mazurskie

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: bartoszycki

Gmina pracodawcy: Bartoszyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bartoszyce

Ulica pracodawcy: Hubalczyków

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: HARCERSTWO

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Bartoszyce

Zawód wykonywany przez pracownika:

Podobne oferty pracy

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 850 PLN

- obsługa maszyn- obsługa wózka widłowego;- spawanie elementów metalowych
kontakt przez OHP - 2016-09-09 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 2 500 PLN

Wykładanie towarów na półkach, przygotowywanie, towaru do wysyłki, pakowanie
kontakt przez OHP - 2016-10-20 - Wrocław (dolnośląskie)

OPIEKUN OS.STARSZYCH - od 5 000 PLN

Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego oraz pomoc i opieka nad osobami starszymi. Praca w Polsce ale głównie w Niemczech oraz w Anglii
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Warszawa (mazowieckie)

PRACE SEZONOWE - od 2 PLN

zryw owoc ów (wynagrodzenie uzależnione od ilości zebranych kobiałek)
kontakt przez OHP - 2016-06-07 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 200 PLN

Montowanie, lutowanie i kontrola jakości części i podzespołów do AGD. Praca stojąca i siedząca.
kontakt przez OHP - 2016-07-04 - Sosnowiec (śląskie)

KONSULTANTKA - 50 - 300 PLN

dystrybucja kosmetyków
kontakt przez OHP - 2017-01-16 - Nowa Dęba (podkarpackie)

DORADCA FINANSOWY - od 450 PLN

spotkania z klientamidoradztwo, rekrutingdziałanie w branży
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Zielona Góra (lubuskie)

KOLPORTER - 12 - 15 PLN

roznoszenie ulotek reklamowych na terenie miasta
kontakt przez OHP - 2016-04-18 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc przy przygotowaniu posiłków, utrzymanie czystości w kuchni, przygotowanie półproduktów, przestrzeganie zasad bhp.
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Namysłów (opolskie)

KIEROWCA - do 1 850 PLN

kierowca kat. C + przewozy
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Dąbrowa (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR MASZYN - od 11 PLN

Praca w fabryce czekolady, obsługa maszyn, zapewnienie ciągłości produkcjiymagane
kontakt przez OHP - 2016-06-02 - Skarbimierz (opolskie)

MAGAZYNIER-SPRZEDAWCA - od 997 PLN

obsługa kasy fiskalnej,obsługa klienta,przyjmowanie towaru do magazynu,wydawanie towaru
kontakt przez OHP - 2017-01-02 - Hrubieszów (lubelskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DS.DIGITALIZACJI DOKUMENTÓW - od 13,5 PLN

Niszczenie dokumentów. Wpisywanie ilości zniszczeń do komputera.
kontakt przez OHP - 2016-11-07 - Łódź (łódzkie)

KELNER/KA - od 2 000 PLN

obsługa gości przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej doradzanie w zakresie wyboru potraw i napojów przyjmowanie zamówień od klientów i obsługa stolików, sporządzanie rachunków
kontakt przez OHP - 2016-06-01 - Ustka (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - od 2 PLN

przenoszenie,przewożenie surowców na miejsce prowadzenia prac,wysypywanie surowca ze skrzynek na taśmę sortowniczą,ręczne sortowanie surowca-owoców i warzyw, czynności porządkowe ,wykonywanie innych poleceń wydawanych przez przełożonego
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

INWENTARYZATOR - od 14 PLN

liczenie asortymentu sklepowego
kontakt przez OHP - 2017-03-21 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

PAKOWACZ PRZYPRAW - od 1 850 PLN

pakowanie przypraw
kontakt przez OHP - 2016-11-16 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, ekspozycja towaru.
kontakt przez OHP - 2016-02-02 - Wrocław (dolnośląskie)

SORTOWACZ - od 1 850 PLN

sortowanie listów
kontakt przez OHP - 2016-10-26 - Wola Bykowska (łódzkie)

MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 12,5 PLN

Kompletowanie zamówień, obsługa skanera ręcznego, obsługa wózka paletowego ("paleciaka") i wózka widłowego.
kontakt przez OHP - 2015-11-26 - Łódź (wielkopolskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 750 PLN

Przyjmowanie, składowanie, wydawanie i obsługa towaru zgodnie z wymaganiami kontrahenta.
kontakt przez OHP - 2017-05-12 - Modlniczka (małopolskie)

OPIEKUN KLIENTA - od 2 500 PLN

aktywna sprzedaż produktów bankowych, poprzez inicjowanie rozmowy sprzedażowej z Klientami, pozyskiwanie nowych Klientów spoza salonu i tworzenie od podstaw własnej bazy kontaktów, działania promocyjne, realizacja celów sprzedażowych, obsługa Klientów
kontakt przez OHP - 2016-06-08 - Skoczów (śląskie)

PRACOWNIK DO PRAC PORZĄDKOWYCH - od 2 000 PLN

Prace porządkowe na terenie salonu meblowego
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Łódź (łódzkie)

HOSTESSA - 10 - 12 PLN

Promowanie nowego produktu
kontakt przez OHP - 2016-05-13 - Kielce (świętokrzyskie)

OPERATOR MASZYN CZYSZCZĄCYCH - od 1 850 PLN

obsługa maszyn czyszczących, zmywanie posadzki hal
kontakt przez OHP - 2016-04-18 - Namysłów (opolskie)

POMOCNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

DOSTARCZANIE KOMPONENTÓW NA LINIE PRODUKCYJNEWYKONYWANIE INNYCH PRAC POMOCNICZYCH WYNIKAJĄCYCH ZE SPECYFIKI PRACY ORAZ AKTUALNYCH POTRZEB
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 1 000 PLN

Prace porzadkowe na terenie magazynu
kontakt przez OHP - 2016-07-14 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

- umiejętność czytania rysunku-umiejętność krojenia
kontakt przez OHP - 2016-11-10 - Opatów (świętokrzyskie)