Praca ANALITYK ŚRODKÓW TRWAŁYCH I WYDATKÓW KAPITAŁOWYCH Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Osoba pracująca na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: prowadzenie rejestru środków trwałych zgodnie z zasadami USGAAP i wymogami lokalnych przepisów księgowych; utrzymywanie rejestru projektów związanych z wydatkami kapitałowymi; uzgadnianie kont bilansowych związanych ze środkami trwałymi, zgodnie z zasadami USGAAP; prowadzenie procesu zamknięcia miesiąca w obszarze środków trwałych; przygotowywanie raportów z obszaru środków trwałych, dla celów skonsolidowanych sprawozdań finansowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 6 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ANALITYK ŚRODKÓW TRWAŁYCH I WYDATKÓW KAPITAŁOWYCH

Data zakończenia pracy: 30.04.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe, kierunki: finanse, ekonomia, doświadczenie zawodowe: min.2 lata doświadczenia w księgowości środków trwałych oraz księgi głównej, preferowane w ramach pracy w dużej międzynarodowej firmie, umiejętności: znajomość zasad USGAAP, zarządzanie czasem, praca w grupie, praca pod presją czasu, analityczne myślenie, komunikatywność, doskonała znajomość pakietu Office w szczególności, Excel, Power Ponit, znajomość programu SAP, biegła znajomość języka angielskiego (poziom min. C1), szczególnie w odniesieniu do terminologii związanej z tym stanowiskiem, znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie