Praca ANALITYK FINANSOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Analiza danych zwiazanych z wynikami biznesowymi dotyczacych przydzielonych projektów / obszarów wsparciaWsparcie Finansowych Partnerów Biznesowych obejmujace: analize,budzetu,rekomendacje dotyczace kosztow, korzysci oraz mozliwosci zwizanych z procesem zarzadzaniaDoradztwo w obszarze efektow rozbieznosciModelowanie finansowe oraz analiza scenariuszy biznesowych celem wsparcia decyzjiZarzadzania projektami oraz prognozowanie wydatkówProwadzenie krytycznej analizy miesiecznego rachunku zyskow i strat oraz innych raportów sprawozdawczosci zarzadczej celem wsparcia planowania, prognozowania oraz lepszego zrozumienia wyników jednostek biznesowychZapewnienie komentarzy wskazujac na ryzyka, szanse i rozwiazaniaAnalizowanie rozbieznosci oraz identyfikowanie potencjalnych problemów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 6 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK FINANSOWY

Data zakończenia pracy: 17.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
ZNAJOMOŚĆ SYSTEMU ERP: ORACLE / SAP /HYPERION, KURS RACHUNKOWOŚCI I FINANSÓW, MILE WIDZIANY: CERTIFIKACJA(ACA, ACCA, CIMA), UMIEJĘTNOŚĆ PROGRAMOWANIA W VBA, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, terminowość, sumienność i dokładność, umiejętność identyfikacji potrzeb biznesowych i zarządzania priorytetami, wysoko rozwinięta umiejętność analitycznego i procesowego myślenia

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Puławy (lubelskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY (Z) - do 1 850 PLN

Prace wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK JAKOŚCI - od 2 000 PLN

Prowadzenie auto certyfikacji wykonywanych przez siebie operacji i procesów, odbiór dostaw pod względem jakościowym i ilościowym, prowadzenie zapisów. Kontrola wyrobów gotowych, kontrola procesu produkcji detali itp. Praca jednozmianowa w BB. Oferta skierowana do osób zarejestrowanych w PUP, z ustalonym II profilem pomocy, które nie ukończyły 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Bielsko-Biała (śląskie)

ŚLUSARZ - od 1 750 PLN

gwintowanie, trasowanie, cięcie (blach, prętów, rur) prostowanie, piłowanie, wiercenie Jednozmianowa, pełen etat, w godz. od 7-15.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Miechucino (pomorskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Dębowiec (wielkopolskie)

ASYSTENT DIETETYKA - do 2 000 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, promocja produktów, pomoc dietetykowi, dbanie o wizerunek firmy, udział w akcjach promocyjnych, dbanie o bieżącą czystość
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Lubomino (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK WYKWALIFIKOWANY - od 2 400 PLN

Roboty utrzymaniowe na drogach powiatu koszalińskiego
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Manowo (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 12 PLN

pomoc przy obsłudze stanowisk produkcyjnych, pakowanie elementów, zgrzewanie i montaż elementów miedzianych, obsługa zgrzewarek
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Świętochłowice (śląskie)

ASYSTENT BIUROWY - 997,4 PLN

Pomoc przy pracach biurowych. Awizowanie aut na promy. Wystawianie faktur. Przygotowywanie poczty. Porządkowanie archiwum.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Iława (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA (Z,N) - do 1 850 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Tarnów (małopolskie)

OPERATOR LINII LAKIERNICZEJ - od 1 750 PLN

- zakładanie detali na zawieszki- zdejmowanie i pakowanie detali- kontrola wizualna jakości detali- realizacja planu produkcji na powierzonym stanowisku pracy- wykonywanie innych czynności związanych z zagadnieniami produkcji zleconych na bieżąco przez przełożonego
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Bielsko-Biała (śląskie)

MONTER SIECI, INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - 997,4 PLN

zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Żywiec (śląskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

- przygotowywanie posiłkóów,- nadzór nad jakością zamawianych towarów i przygotowanych posiłków,- ustalanie estetycznych sposobów podawania potraw,- dopilnowanie porządku i przestrzegania zasad higieny w kuchni ,- dbanie o odpowiednie czyszczenie, przechowywanie i ewentualną wymianę przyrządów używanych w kuchni ,- znajomość zasad dotyczących żywienia i wcielanie ich w przygotowywane potrawy.
kontakt przez PUP - 2015-11-05 - Koziegłowy (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

układanie, odbieranie desek; sprzątanie koło maszyny (tartak)
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Białogórze (dolnośląskie)

FREZER - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - do 2 400 PLN

Praca polega na przyjęciu towaru na magazyn, rozlokowanie artykułów na magazyn, kompletacja zleceń, przygotowanie zleceń do wysyłki – cała dystrybucja magazynowa. Wózki wysokiego składowania, wózki unoszące. Praca na trzy zmiany, umowa zlecenie na czas nieokreślony.
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Kobierzyce (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków i dań z tradycyjnej kuchni ukraińskiej
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Karłów (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Przyjmowanioe korespondencji firmowej; obsługiwanie urządzeń techniki biurowej (komputer, kserokopiarka, fax); wykonywanie połączeń telefonicznych, raportowanie działań telefonicznych; archiwacja dokumentów firmowych
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Gaj Mały (wielkopolskie)

BARMANKA - 997,4 PLN

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Koniecpol (śląskie)

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

Oferta w ramach prac interwencyjnych w ramach programu PO WER. Prace konserwacyjno - naprawcze mobilnych domków oraz przyczep kampingowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Chełmiec (małopolskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI PLASTYCZNEJ - od 1 850 PLN

Operator maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Dzierzgoń (pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 875 PLN

-wykonywanie prac malarskich i tapeciarskich-wykonywanie prac murarskich, tynkarskich, izolacyjnych-biały montaż
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Gałowo (wielkopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 2 000 PLN

naprawa pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Puńców (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - do 1 850 PLN

praca przy produkcji uszczelek
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Chorzów (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodnie z oferta
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Bytów (pomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedaz alkoholi
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Przasnysz (mazowieckie)

SPRZEDAWCA PALIW - 997,4 PLN

Obsługa klientów stacji paliw, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Żurawia (łódzkie)

ROBOTNIK OCZYSZCZANIA MIASTA - od 1 850 PLN

Porządkowanie placu targowego i ulic w Łagowie, bieżąca pielęgnacja klombów i krzewów ozdobnych oraz trawników, porządkowanuie rowów i publicznych dróg, likwidacja dzikich wysypisk śmieci.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Łagów (świętokrzyskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed