Praca ANALITYK DS. USŁUG PORTFELA PROJEKTÓW Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ANALITYK DS. USŁUG PORTFELA PROJEKTÓW

Wynagrodzenie: od 7 800 PLN

Zakres obowiązków: dostarczanie wsparcia w dziale zarządzania i transormacji przez ułatwianie decyzji wykonawczych - podejmowanie działań wspierających, raportowanie, zapewnianie przejrzystosci w ustalaniu wydajnosci portfolio, kontrola kosztów i korzyści w odniesieniu do planu bazowego, dostarczanie komentarzy odnośnie postaionych celów, wymaganych środków koniecznych do osiągniecia założonych rezultatów, dostarczanie całościowego zapotrzebowania dla portfolio począwszy od regionów/rynków priorytetowych do managementu GTC oraz starszych managerów ds. usług portfela projektów (opis projektu/ programu, korzyści, zakres czasowy, wymagania dotyczące zasobów), reagowanie na prośby managerów w związku ze wspieraniem procesu decyzyjnego, upewnianie się, że wszystkie podejmowane decyzje i działanie są dokumentowane i raportowane zgodnie z ustalonymi terminami, usprawniane procesu dostarczania portfolio oraz zarządzania procesem zapotrzebowania poprzez przewidywanie oraz zarządzanie zapotrzebowaniem (poprzez system order book)

Data publikacji: 2016-06-14

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
dostarczanie wsparcia w dziale zarządzania i transormacji przez ułatwianie decyzji wykonawczych - podejmowanie działań wspierających, raportowanie, zapewnianie przejrzystosci w ustalaniu wydajnosci portfolio, kontrola kosztów i korzyści w odniesieniu do planu bazowego, dostarczanie komentarzy odnośnie postaionych celów, wymaganych środków koniecznych do osiągniecia założonych rezultatów, dostarczanie całościowego zapotrzebowania dla portfolio począwszy od regionów/rynków priorytetowych do managementu GTC oraz starszych managerów ds. usług portfela projektów (opis projektu/ programu, korzyści, zakres czasowy, wymagania dotyczące zasobów), reagowanie na prośby managerów w związku ze wspieraniem procesu decyzyjnego, upewnianie się, że wszystkie podejmowane decyzje i działanie są dokumentowane i raportowane zgodnie z ustalonymi terminami, usprawniane procesu dostarczania portfolio oraz zarządzania procesem zapotrzebowania poprzez przewidywanie oraz zarządzanie zapotrzebowaniem (poprzez system order book)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 7 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK DS. USŁUG PORTFELA PROJEKTÓW

Data zakończenia pracy: 31.07.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe, kierunek finanse, wymagane 6 letnie doświadczenie na powyższym stanowisku, znajomość SAP GCT&MDA), Oracle (I2R)

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 14.06.2016