Praca ANALITYK DS. PROJEKTÓW Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
analiza danych dot. projektów biznesowych,przygotowanie zestawień,raportów związanych z projektami,analiza bieżących projektów i raportowanie dla klientów firmy.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANALITYK DS. PROJEKTÓW

Data zakończenia pracy: 01.01.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015

Podobne oferty pracy

STOLARZ MEBLOWY - od 1 750 PLN

rysunk techniczny, kosztorysowanie, materiałoznawstwa, przygotowania rysunku, składania gotowych elementów
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Szybowice (opolskie)

KONSULTANT/KA INFOLINII - KLIENT INDYWIDUALNY - 11 - 15 PLN

udzielanie informacji odnośnie faktur, płatności, salda konta, promocji przygotowanych dla klienta
TELEINVENTION SP. Z.O.O. - 2016-01-14 - Kraków (małopolskie)

BLACHARZ - od 2 500 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Słupsk (pomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Dobromierz (dolnośląskie)

761S PIZZERMAN - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Radom (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

kuchnia tradycyjna - obsluga baru
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Gdynia (pomorskie)

CIEŚLA - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY (W RAMACH ROBÓT PUBLICZNYCH) - od 1 850 PLN

Zapoznanie z przepisami BHP i ppoż oraz prace remontowo - porządkowe na ternie gminy Kozłowo
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Kozłowo (warmińsko-mazurskie)

KELNERKA - 997,4 PLN

Obsługa gości, przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej, doradzanie w zakresie wyboru potraw i napojów,
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Ptaszkowa (małopolskie)

ANIMATOR - od 1 850 PLN

PLANOWANIE, ORGANIZACJA WARSZTATÓW, ZAJĘĆ DLA DZIECI, MŁODZIEŻY ORAZ OSÓB DOROSŁYCH, PROWADZENIE DKUMENTACJI, PROMOCJA WYDARZEŃ,PROWADZENIE PROFILU SPOŁECZNOŚCIOWEGO;WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE MIN. ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚC OBSLUGI MS OFFICE, PROGRAMÓW GRAFICZNYCH, DOBRA ORGANIZACJA PRACY WŁASNEJ, KOMUNIKATYWNOŚC, DOŚWIADCZENIE W ORGANIZACJI ZAJĘĆ I WARSZTATÓW;
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE - od 1 850 PLN

tapicerowanie detali samochodowychkonsultowanie zagadnień technicznych z innymi pracownikami władającymi wyłącznie językiem ukraińskim
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Ustroń (śląskie)

STAŻ/FP/- SPECJALISTA DO SPRAW ADMINISTRACJI I ROZWOJU - 997,4 PLN

realizacja projektów, prowadzenie dokumentacji, planowanie i organizacja procesów doskonalenia organizacji itp.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Przygotowywanie potraw, ustalenie karty dań, nadzór nad jakością, dbanie o czystość.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Jawor (dolnośląskie)

przygotowywanie zamówionych posiłków, prace kuchenne
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Leszno (wielkopolskie)

PROJEKTANT GRAFIKI - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Cisownica (śląskie)

NAUCZYCIEL - od 2 060 PLN

prowadzenie zajęć edukacyjnych, w grupie przedszkolnej, dbałość o higienę dzieci, warunków pracy, , prowadzenie dokumentacji, inne wskazane przez dyrektora
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Środa Śląska (dolnośląskie)

sprzedawca obsługa kasy fiskalnej,
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

REFERENT DS. OBSŁUGI KORESPONDENCJI - 997,4 PLN

- obsługa korespondencji (prowadzenie rejestru korespondencji wychodzącej i przychodzącej Ośrodka,prowadzenie książki nadawczej, kopertowanie pism urzędowych),- obsługa urządzeń biurowych,- gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych świadczeniobiorców w programie komputerowym,- roznoszenie korespondencji na terenie miasta.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Świebodzin (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 100 PLN

Pomoc w codziennym przygotowaniu posiłków. Pomoc w obróbce warzyw, owoców i innych surowców do produkcji posiłków (mycie, obieranie, czyszczenie). Pomoc w wydawaniu posiłków. Mycie naczyń, utrzymanie porządku w pomieszczeniach kuchennych.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Legnica (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Łosiniec (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

redagowanie pism,prowadzenie korespondencji,obsługa klienta telefonicznie,indywidualnie,prowadzenie dokumentacji biurowej,zaopatrzenie biura w matewriały biurowe
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

INŻYNIER-KONSTRUKTOR (WYPOS/DOPOS. ST. PRACY) - od 1 850 PLN

Projektowanie detali i przygotowywanie ich procesów technologicznych, opracowywanie dokumentacji technicznej.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Ługi (lubuskie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Sieraków (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Gotkowice (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

Zmywanie naczyń, pomoc przy pracach kuchennych, pozostałe prace porządkowe mające na celu utrzymanie kuchni w czystości, praca na dwie zmiany: 7:00-15:00; 14:00-22:00. Miejsce pracy: Galeria Aleja Bielany-ul. Czekoladowa 5-22, 55-040 Bielany Wrocławskie. Oferta dostępna w sali G
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

SPAWACZ POPRAWKOWY SZLIFIERZ - do 1 000 PLN

SPAWANIE I SZLIFOWANIE WAD W SPOINACH, USUNIĘCIE ICH ORAZ OSZLIFOWANIE; WYMAGANIA: SPAWANIE ELEKTRODĄ 111, UMIEJĘTNOŚĆ SZLIFOWANIA; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;PRACA W GODZINACH: 06.00-14.00 - 25 GODZIN TYGODNIOWO;
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

TELEMARKETER - 997,4 PLN

Telemarketer
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Zszywanie przygotowywanych elementów odzieży na maszynie stębnówce.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Kutno (łódzkie)

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER - od 1 900 PLN

Przyjmownaie towaru, wydawanie towaru, wycena towaru, prowadzenie dokumentacji magazynowej w branży hydraulicznej.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed