Praca AGENT UBEZPIECZENIOWY Ząbkowice Śląskie PZU ŻYCIE S.A

POWIAT ZĄBKOWICKI, 57-200 Ząbkowice Śląskie, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: SPRZEDAŻ UBEZPIECZEŃ I OBSŁUGA KLIENTA

Forma zatrudnienia: Umowa agencyjna

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 000 - 5 200 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: PROWIZJA

Nazwa stanowiska: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ząbkowice Śląskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ząbkowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ząbkowice Śląskie

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 000 - 5 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
NIEKARALNOŚĆ, DOŚWIADCZENIE W SPRZEDAŻY- MILE WIDZIANE

Nazwa pracodawcy: PZU ŻYCIE S.A

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

BOHATERÓW GETTA 1, 57-200 Ząbkowice Śląskie, powiat: ząbkowicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: C.V. LIST MOTYWACYJNY

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU, Godziny : PO UPRZEDNIM KONTAKCIE TELEFONICZNYM

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: ząbkowicki

Gmina pracodawcy: Ząbkowice Śląskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ząbkowice Śląskie

Ulica pracodawcy: BOHATERÓW GETTA

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: Ubezpieczenia na życie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.11.2015