Praca AGENT UBEZPIECZENIOWY Kraśnik kontakt przez PUP

Stanowisko: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Sprzedaż ubezpieczeń

Data publikacji: 2016-04-05

Lokalizacja: Kraśnik (lubelskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraśnik, powiat: kraśnicki, woj: lubelskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kraśnik

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kraśnicki

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kraśniku

Aleja Niepodległości 20, 23-210 Kraśnik, powiat: kraśnicki, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: kraśnicki

Gmina pracodawcy: Kraśnik

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kraśnik

Ulica pracodawcy: Aleja Niepodległości

Numer budynku pracodawcy: 20

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kraśniku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA (1/2 ETATU) - od 925 PLN

Utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach wewnętrznych.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Tychy (śląskie)

KONSULTANT DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW - do 2 000 PLN

Organizacja projektów rekrutacyjnych, prowadzenie rozliczeń, redagowanie i aktualizacja ogłoszeń
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Świebodzin (lubuskie)

MENAGER - 997,4 PLN

menager
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Słubice (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Jaworzno (śląskie)

MŁODSZY KUCHARZ K/M - od 1 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Warszawa (mazowieckie)

NAUCZYCIEL PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU - 2 006 - 3 109 PLN

Prowadzenie zajęć praktyczych z zakresu mechanizacji rolnictwa, nauka jazdy kandydatów na kierowców w zakresie prawa jazdy kat. B i T.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Powiercie (wielkopolskie)

119U - SPECJALISTA DS. MARKETINGU - od 2 400 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Radom (mazowieckie)

INTROLIGATOR MASZYN - od 2 400 PLN

Praca przy maszynie WW- 1600/1 , wykonywanie wykrojów kartonów
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Koszalin (zachodniopomorskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Zielona Góra (lubuskie)

PENTESTER (J. ANGIELSKI) - od 12 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 13 PLN

- pełnienie funkcji koordynatora dla personelu z Ukrainy zatrudnionego przez zgłaszającego ofertę pracy;- wykonywanie prac budowlanych, związanych zwłaszcza z wykańczaniem wnętrz.
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

MONTER PANELI - od 1 850 PLN

wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia, mile widziane prawo jazdy kat B
kontakt przez PUP - 2016-11-16 - Koźmin Wielkopolski (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 350 PLN

obsługa wózka widłowego, załadunek i rozładunek, obsługa klientów- wydawanie towarów
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KOWAL ARTYSTYCZNY - od 1 850 PLN

kucie, ręczna obróbka stali, spawanie, szlifowanie
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Luboń (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

osoba na tym stanowisku zajmować sie będzie składaniem i spawaniem konstrukcji stalowych, obróbka blach
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Łódź (łódzkie)

SPAWACZ ELEKTRYCZNO - GAZOWY - od 11,5 PLN

Prace spawalnicze.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

OPERATOR KOPARKI - od 2 000 PLN

prace ziemno-budowlane
kontakt przez PUP - 2017-07-05 - Koło (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Jawor (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - ART. 60D DOF. WYNAGRODZENIA 50+ - od 2 000 PLN

Dobór materiałów i obliczanie wytrzymałości konstrukcji elementów reklamy.
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Warszawa (mazowieckie)

- obsługa klienta- pomoc przy załadunku i rozładunku towarów- kodowanie towaru- układanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Więcbork (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

- sprzedaż produktów bankowych- pozyskiwanie klientów
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Końskie (świętokrzyskie)

STAZ/TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

- Szkolenie BHP, p.poż,- Zapoznanie z regulaminem pracy,- Rejestracja, znakowanie korespondencji wychodzącej i przychodzącej,- Prowadzenie rejestru znaczków pocztowych,- Tworzenie dokumentów, pism,- Pisanie na maszynie legitymacji szkolnych, kart rowerowych- Wprowadzanie danych do rejestru,- Wpisywanie faktur do rejestru, ksiąg inwentarzowych.- Archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Nowa Sól (lubuskie)

SPECJALISTA DS. SERWISU - od 2 000 PLN

serwis maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Poznań (wielkopolskie)

KROJCZY/KONSTRUKTOR MEBLI - od 1 750 PLN

Prace związane z krojeniem, szyciem i projektowaniem mebli.
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Chojęcin (wielkopolskie)

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Węgorzyno (zachodniopomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

ROBOTNIK PRZY KONSERWACJI TERENÓW ZIELONYCH TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

sprzątanie terenów zielonych, przycinanie drzew i krzewów, koszenie traw, podlewanie kwiatów, pielęgnacja roślin, inne prace związane z utrzymaniem terenów zielonych
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Bierutów (dolnośląskie)