Praca AGENT UBEZPIECZENIOWY Elbląg kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
kontakt z klientami, umawianie spotkań, prowadzenie grafiku sotkań, zawieranie umów

Forma zatrudnienia: Umowa agencyjna

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie do uzgodnienia

Nazwa stanowiska: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Elbląg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Elbląg

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: komunikatywność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: kultura osobista

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: doświadczenie w sprzedaży

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_1: prawo jazdy kat.B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: brak

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Biuro Pracy Elbląg

Junaków 5, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Elbląg

Gmina pracodawcy: Elbląg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Elbląg

Ulica pracodawcy: Junaków

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Elbląg

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy