Praca AGENT UBEZPIECZENIOWY Białobrzegi UBEZPIECZENIA MONIKA ROSÓŁ

Miejsce pracy:
37-114 Białobrzegi 5, powiat: łańcucki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Pośredniczenie w zawieraniu umów ubezpieczeniowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.75

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 387,5 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białobrzegi

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łańcucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Białobrzegi

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 387,5 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Dyspozycyjność.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: UBEZPIECZENIA MONIKA ROSÓŁ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: łańcucki

Gmina pracodawcy: Białobrzegi

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białobrzegi

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy