Praca AGENT OCHRONY VIP (GDYNIA) Gdynia Grupa DSF Sp. z o. o.

Władysława IV 11A/lok. 3, 81-353 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
zapewnienie bezpieczeństwa życia i zdrowia oraz nietykalności osobistej klientom VIP.

Forma zatrudnienia: Wybór

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: AGENT OCHRONY VIP (GDYNIA)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: pracownik ochrony fizycznej

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 12 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, znajomość technik ochrony fizycznej, umiejętność podejmowania szybkich decyzji, umiejętność analitycznego myślenia oraz umiejętności negocjacyjne. Mile widziana znajomość sztuk walki oraz znajomość języków obcych. Doświadczenie w pracy jako pracownik służb mundurowych lub funkcjonariusz BOR. Obowiązki: zapewnienie bezpieczeństwa życia i zdrowia oraz nietykalności osobistej klientom VIP.Wynagrodzenie nie mniej niż 12 zł brutto/h (do negocjacji w przypadku spełnienia wymagań pracodawcy). Umowa zlecenie lub umowa o pracę. [CV na e-mail: rekrutacja (at) grupadsf.pl]

Nazwa pracodawcy: Grupa DSF Sp. z o. o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Krynoliny 13, 03-699 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Krynoliny

Numer budynku pracodawcy: 13

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Zawód wykonywany przez pracownika: pracownik ochrony fizycznej