Praca AGENT CELNY/ SPECJALISTA DO SPRAW CELNYCH Wronki kontakt przez PUP

Stanowisko: AGENT CELNY/ SPECJALISTA DO SPRAW CELNYCH

Wynagrodzenie: od 2 800 PLN

Zakres obowiązków: sporzadzanie dokumentacji celnej w imporcie i eksporcie- uproszczonej, sporzadzanie dokumentacji dla agencji celnych, monitorowanie przebiegu odpraw

Data publikacji: 2016-06-15

Lokalizacja: Wronki (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wronki, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
sporzadzanie dokumentacji celnej w imporcie i eksporcie- uproszczonej, sporzadzanie dokumentacji dla agencji celnych, monitorowanie przebiegu odpraw

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: AGENT CELNY/ SPECJALISTA DO SPRAW CELNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wronki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szamotulski

Zawód: agent celny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: znajomosc procedur i przepisów celnych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Wojska polskiego 1, 64-500 Szamotuły, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: szamotulski

Gmina pracodawcy: Szamotuły

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szamotuły

Ulica pracodawcy: Wojska polskiego

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: agent celny