Praca ADMINISTRATOR SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH(NR 6554) Bydgoszcz ALLRISKS INSURANCE KRZYSZTOF DALASIŃSKI

Tadeusza Kościuszki 27 lok. 4, 85-079 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
aktualizacja witryny internetowej w j. polskim, j. rosyjskim i j. ukraińskim, odpowiedzialność

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 11 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie 11zł brutto za godz.

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH(NR 6554)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: administrator systemów komputerowych

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 11 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: rosyjski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0: ukraiński, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: ALLRISKS INSURANCE KRZYSZTOF DALASIŃSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Tadeusza Kościuszki 27 lok.4, 85-079 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
tel. 511-977-191 - p. Sandra Plackowska w godz. 8:00-16:00wynagrodzenie 11zł brutto za godz.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8:00-16:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Tadeusza Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 27 lok.4

danePracodawcy_nrKraz: 13241

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: administrator systemów komputerowych