Praca ADMINISTRATOR SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH Lubaczów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lubaczów, powiat: lubaczowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
instalowanie oraz konfigurowanie sprzętu, przydzielanie dostępów do systemów, wspieranie użytkowników systemów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lubaczów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubaczowski

Zawód: administrator systemów komputerowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 11.07.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: administrowanie systemami komputerowymi

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_1:
administrowanie oprogramowaniem systemowym i narzędziowym w zakresie sieci LAN/WAN i Internet

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_2:
instalowanie oraz konfigurowanie sprzętu i oprogramowania

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie zawodowe - administrator systemów komputerowych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie

Tadeusza Kościuszki 141, 37-600 Lubaczów, powiat: lubaczowski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV + skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: lubaczowski

Gmina pracodawcy: Lubaczów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubaczów

Ulica pracodawcy: Tadeusza Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 141

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: administrator systemów komputerowych