Praca ADMINISTRATOR - SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH Wschowa Spółka Komunalna Wschowa Sp. z o.o.

Daszyńskiego 10, 67-400 Wschowa, powiat: wschowski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
administrowanie budynkami, przygotowanie dokumentacji technicznej do wniosku o pozwolenie na budowę

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 200 - 3 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR - SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wschowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wschowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wschowa

Zawód: technik budownictwa*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 200 - 3 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, budowlane

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), budowlane

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane uprawnienia projektowe.Wymagane uprawnienia do kierowania i nadzorowania robotami budowlanymi.Dodatkowo: umiejetność pracy w zespole, kreatywność, samodzielność, komunikatywność

Nazwa pracodawcy: Spółka Komunalna Wschowa Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV, list motywacyjny,preferowane telefoniczne umówienie spotkania

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 7-15

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: wschowski

Gmina pracodawcy: Wschowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wschowa

Ulica pracodawcy: Daszyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 10

Profil działalności pracodawcy: odprowadzanie i oczyszczanie ścieków

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik budownictwa*