Praca ADMINISTRATOR SIECI I BAZ DANYCH Giżycko kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Giżycko, powiat: giżycki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
administrowanie siecią komputerową, zarządzanie bazami danych, archiwizacja oraz informatyzacja zasobu geodezyjnych w biurze geodezyjnym

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR SIECI I BAZ DANYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Giżycko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: giżycki

Zawód: administrator systemów komputerowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, informatyczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

Gdańska 11, 11-500 Giżycko, powiat: giżycki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Prosimy nie wysyłać dokumentów aplikacyjny do PUP. Oferta pracy skierowana wyłącznie do osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Giżycko.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: giżycki

Gmina pracodawcy: Giżycko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Giżycko

Ulica pracodawcy: Gdańska

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: administrator systemów komputerowych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.08.2016

Podobne oferty pracy

PROTETYK SŁUCHU - od 925 PLN

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KLIENTÓW W ZAKRESIE PROTETYKI SŁUCHU, DOBÓR SPRZEDAŻ APARATÓW SŁUCHOWYCH, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENI MIN. ŚREDNIE, CERTYFIKAT LUB DYPLOM POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z PAPIERU I TEKTURY - do 1 850 PLN

Obsługa maszyn papierniczych.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Andrychów (małopolskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

Pielęgnacja terenów zielonych
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

LEKTOR (J. ANGIELSKI) - od 70 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 925 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Trzemeszno (wielkopolskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - od 1 850 PLN

Usługi opiekun osób starszych
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Osiny (świętokrzyskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z Statutem Powiatu Kartuskiego, Regulaminem Organizacyjnym Starostwa, Regulaminem Pracy, Instrukcją kancelaryjną dla organów powiatu oraz aktami obowiązującymi w Wydziale Komunikacji2. Pomoc przy przyjmowaniu oraz wysyłce korespondencji dla potrzeb Wydziału3. Udzielania pomocy przy archiwizowaniu dokumentów - praw jazdy kierowców
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Kartuzy (pomorskie)

PRACOWNIK INŻYNIERYJNO-TECHNICZNY - 2 200 - 2 800 PLN

wykonywanie badań zgodnie z obowiązującymi normami, opracowywanie raportów z badań medycznych urządzeń i systemów elektrycznych, wykonywanie prac związanych z wzorcowaniem i sprawdzaniem wyposażenia badawczo-pomiarowego, opracowywanie nowych procedur badawczych, opracowywanie instrukcji stanowiskowych dla nowo zakupionego sprzętu badawczo-pomiarowego, analiza publikacji i norm związanych z działalnością labolatorium, weryfikacja i ciągłe doskonalenie systemu jakości.
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Zabrze (śląskie)

PODPRASOWACZKA - od 1 850 PLN

prasowanie elementów odzieży, prasowanie wykończeniowe, układanie, pakowanie oraz prace wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Ozorków (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW DOSKONALENIA ORGANIZACJI - od 1 850 PLN

Specjalista do spraw doskonalenia organizacji
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Łódź (łódzkie)

REFERENT DS. KSIĘGOWYCH - 997,4 PLN

Zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Tczew (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Siemiatycze (podlaskie)

Opiekun stażysty - Magdalena Balcerzak- obsługa klienta,- wprowadzanie fakturf kosztowych do systemu,- wyspawianie faktur w systemie,- administracja biura,- przyjmowanie zamówień do realizcji,- segregacja bazy danych,- aktualizacja strony www,- wprowadzanie dokumentów do bazy danych,-informowanie klientów o statusie zamówienia.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Ruda Śląska (śląskie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

Przyjmowanie, układanie i wydawanie towaru handlowego
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Strzelno (kujawsko-pomorskie)

TYNKARZ DO NAKŁADANIA TYNKÓW OZDOBNYCH - od 1 850 PLN

umiejętne wykonywanie tynków ozdobnych wewnętrznych: stiuk, trawertyn, wykonywanie tynku na elewacjach.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Częstochowa (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie i sprawdzanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Sienno (mazowieckie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

GÓZD 01U/16 - FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Gózd (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 900 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER MASZYN - od 1 850 PLN

Montaż i demontaż maszyn roboczych zgodnie z dokumentacją techniczną.
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Koszalin (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - do 1 850 PLN

Umawianie spotkań, obsługa klienta, prowadzenie kontroli terminów, gromadzenie, przetwarzanie i archiwizowanie danych, prowadzenie prac administracyjno- biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Brzesko (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Żywiec (śląskie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Krosno (podkarpackie)

SPRZEDAWCA/FLORYSTA - od 1 850 PLN

sprzedaż, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Leszno (wielkopolskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

wypiek pieczywa i ciast
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Sienno (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

KIEROWCA MECHANIK - do 3 005 PLN

kierowanie pojazdami, wykonywanie czynności naprawczych oraz serwisowych pojazdów samochodowych, transport i dostawa materiałów budowlanych na terenie powiatu złotowskiego
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Złotów (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

obsługa układu klimatyzacji, kół i ogumienia
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

RECEPCJONISTKA - od 2 400 PLN

PROWADZENIE I OBSŁUGA RECEPCJI GABINETU, ODBIERANIE TELEFONÓW, UMAWIANIE WIZYT;WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE MIN. ŚREDNIE, SAMODZIELNOŚĆ, RZETELNOŚĆ, ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Szczecin (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed