Praca ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI Pisz kontakt przez PUP

Stanowisko: ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: prowadzenie dokumentacji technicznej budynków, prowadzenie ewidencji napraw, obsługa komputera, obsługa interesanta

Data publikacji: 2016-02-01

Lokalizacja: Pisz (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Pisz, powiat: piski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie dokumentacji technicznej budynków, prowadzenie ewidencji napraw, obsługa komputera, obsługa interesanta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pisz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piski

Zawód: administrator nieruchomości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Zagłoby 2, 12-200 Pisz, powiat: piski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: piski

Gmina pracodawcy: Pisz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pisz

Ulica pracodawcy: Zagłoby

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: administrator nieruchomości

Podobne oferty pracy

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej, prowadzenie ksiąg rejestracji dokumentów wychodzących i przychodząccyh, inwentaryzacja materiałów biurowych;
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Nakło (śląskie)

HANDLOWIEC - od 1 040 PLN

budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku, pozyskiwanie klientów wietnamskich i chińskich, budowanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami wietnamskimi/chińskimi
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWYCH - od 1 900 PLN

Księgowanie dokumentów, dekratacja dokumentów księgowych, pomoc i asysta księgowej.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER-KIEROWCA - od 1 850 PLN

pakowanie i wydawanie zrealizowanych zamówień, rozwiezienie towarów do klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Biała Podlaska (lubelskie)

PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - 997,4 PLN

pomoc przy obługiwaniu klientów polegająca na oferowaniu, przedstawianiu i sprzedazy wycieczek, biletów, ubezpieczeń, przygotowywanie miejsca pracy, dbanie o porządek na stanowisku pracy, pozyskiwanie idbanie oklientów, reklamowanie i pormowanie marki biura podróży
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Ruda Śląska (śląskie)

SAMODZIELNA KSIĘGOWA - do 2 000 PLN

Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki zgodnie z wymogami prawa, rozliczanie i księgowanie obrotu fiskalnego, przygotowywanie sprawozdań, współpraca z instytuacjami zewnętrznymi
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Gdańsk (pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

Obsługa pojazdów samochodowych, naprawa, serwis opon
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Częstochowa (śląskie)

ASYSTENT DYREKTORA (PROGRAM REGIONALNY) - 997,4 PLN

Sporządzanie projektów pism i przygotowywanie korespondencji wychodzącej. Zapewnianie obiegu dokumentów zgodnego z procedurami i dekretacja. Przyjmowanie, segregowanie, rozdzielanie, powielanie i archiwizowanie korespondencji przychodzącej. Przyjmowanie i przekierowywanie rozmów oraz przyjmowanie wiadomości telefonicznych. Dbanie o zaopatrzenie biura w materiały biurowe i art. spożywcze.
kontakt przez PUP - 2017-07-18 - Gdynia (pomorskie)

MONTER SYSTEMÓW SUCHEJ ZABUDOWY - od 1 850 PLN

Montowanie suchej zabudowy, prace wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Śrem (wielkopolskie)

HANDLOWIEC - od 2 500 PLN

nawiązywanie kontaktów z klientami, utrzymywnaie obecnych klientów, sprzedaż towarówna rynkach ukrainskich
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2017-06-30 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - od 2 000 PLN

Pomoc przy załadunku, rozładunku, wybieranie i sortowanie , sadzenie i pielęgnacja i rozstawianie gotowych roślin na kontenerowniach.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Wodziczna (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż artykułów
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Dęblin (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

robotnik
kontakt przez PUP - 2017-07-20 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

pracownik administracyjny
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Śrem (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Realizacja prac porządkowych w terenie. Sprzątanie, konserwacja i pielegnacja zieleni, odśnieżanie.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Pomiechówek (mazowieckie)

SPECJALISTA DS KEBABU - od 2 000 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie bez znaczenia, znajomość kuchni tureckiej oraz receptur tureckiego kebabu.Przygotowanie wyrobu gotowego kebabu, obróbka mięsa opiekanego, układanie kababu tureckiego, tworzenie kompozycji, receptury kebabu, obróbka surowca mięsnego do produkcji kebabu. Kuchnia turecka
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Zduny (wielkopolskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 1 750 PLN

Przygotowywanie i sprzedaż produktów, utrzymanie czystości stanowiska pracy, pomieszczeń, sprzętów, sali restauracyjnej, prace porządkowe w restauracji i na terenie zewnętrznym restauracji
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Kolbuszowa (podkarpackie)

OPIEKUN - WYCHOWAWCA ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż. ) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami wykonywania czynności pielęgnacyjno- higienicznych przy małym dziecku i inne
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

obsługa klienta w kawiarni
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Cieszyn (śląskie)

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA - do 1 850 PLN

obsługa maszyny do ciecia odpadów tartacznych
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Rączyna (podkarpackie)

KUCHARZ - do 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków ciepłych, zimnych, sporządzanie surówek. Sporządzanie-przygotowywanie deserów, napojów, posiłków. Obróbka wstępna produktów (np. mięs)
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Kęty (małopolskie)

PROJEKTANT - od 1 875 PLN

Projektowanie obiektów w technologii steico.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Międzyborów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 2 100 PLN

pozyskiwanie i obsługa klientów, przyjmowanie dostaw, dokumentacja obrotu, wykonywanie operacji rachunkowo-kasowych, przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji, dbanie o wizerunek punktu sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. PROGRAMÓW-STAŻYSTA - 997,4 PLN

sporządzanie zaświadczeń, obsługa porgramów Syriusz, prowadzenie rejesrów
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Lubań (dolnośląskie)

SPAWACZ MIG-MAG - od 2 000 PLN

spawanie pieców grzewczych, kominów oraz zasobników c.w.u. półautomatem, metodą MIG, MAG, spawanie stali st. 37 o grubości blach 3-4 mm, małe roboty ślusarskie - szlifowanie, cięcie itp.
kontakt przez PUP - 2017-06-23 - Zielona Góra (lubuskie)

SPECJALISTA DS. INFORMATYCZNYCH - od 2 500 PLN

świadczenie usług informatycznych dla kontrahentów tureckich, programowanie różnych aplikacji, kontakt z kontrahentami i pracodawcą pochodzenia tureckiego
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Tarczyn (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Ołownik (warmińsko-mazurskie)