Praca ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
bezpośrednii kontakt z mieszkańcami wspólnoty, obsluga administracyjna

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI

Data zakończenia pracy: 01.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, inne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 29.08.2016

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków dla gości, utrzymanie porządku w miejscu pracy, obsługa sprzetów gastronomicznych
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 2 000 PLN

ochrona obiektu nadzór nad bezpieczeństwem interwencje w razie potrzeby
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Zawiercie (śląskie)

STAŻYSTA W DZIALE ŁAŃCUCHA DOSTAW - od 2 000 PLN

Kontakty w języku rosyjskim i angielskim z zagranicznymi firmami transportowymi w zakresie terminowej realizacji zamówień, bieżące monitorowanie dostaw; raportowanie stanów magazynowych w kraju i za granicą; analizowanie, kontrolowanie i współdziałanie w optymalizacji systemu składu i dystrybucji.
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Kraków (małopolskie)

POKOJOWA - od 1 200 PLN

utrzymanie czystości w pokojach hotelowych, sanitariach ogólnodostępnych, korytarzach i w obejściu hotelu
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Poznań (wielkopolskie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 850 PLN

Manuciure
"M STUDIO" - Małgorzata Strug-Zgrzywa - 2016-04-21 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naprawa samochodów osobowych i dostawczych, oferta pracy skierowana do osób bezrobotnych II profil pomocy
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Stegna (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHOPDU CIĘŻAROWEGO - od 4 000 PLN

przewóz surowca dzrewnego, załadunek i rozładunek surowca drzewnego, trasy przejazdu z siedziby firmy do punktów zgodnie z dyspozycją transportową (miejsce wykonywania pracy: Strzelce Opolskie - trasy krajowe); doświadczenie min.rok jako kierowca samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Strzelce Opolskie (opolskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Trzemeszno (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2017-04-05 - Gałczewko (kujawsko-pomorskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 960 PLN

Szycie odzieży
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Morąg (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK SŁUŻBY PIĘTER - od 1 900 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

1. Sprzedaż towarów.2. Obsługa klienta.3. Utrzymanie porządku w miejscu pracy.4. Układanie towarów na półkach.5. Metkowanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Grabów (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

pozyskiwanie klientów poszukujących określonych specjalistó do zatrudnienia w firmie na rynku Polski z nastawieniem na zawód handlowca - kontakty głównie zdalne, z gotowością do uczestnictwa w spotkaniach biznesowych z klientem, zadania określone w porozumieniu i zgodnie z planem firmy, nawiązanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami - stałe kontakty z pozyskanymi klientami firmy, rozwój sprzedaży, bieząca analiza rynku pracy z perspektywy branży sprzedawców, kreowanie nowych pomysłów na podstawie własnych doświadczeń w pracy z klientami
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Dbałość o czystość wokół zakładu pracy, na hali produkcyjnej, w magazynie. Wypakowywanie zamówionych towarów, rozkładanie w magazynanch, porządkowanie bazy transportowej.
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Kraków (małopolskie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

prefabrykacja mszaf sterujących, obróbka szyn prądowych, prace ślusarskie
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Toporów (łódzkie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA- STAŻ WRPO 109 - 997,4 PLN

Sprzątaczka biurowa- staż WRPO 109
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Września (wielkopolskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - 997,4 PLN

robotnik magazynowy
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Zielona Góra (lubuskie)

SERWISANT OPON - do 1 850 PLN

serwisowanie opon, wymiana opon w pojazdach samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Żarska Wieś (dolnośląskie)

MAGLARZ/MAGLARKA - od 975 PLN

Maglowanie bielizny pościelowej przy pomocy maszyn maglowanych. Praca w godz. 6-10 lub 10-14 około 20godz./mc.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wrocław (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SZKOLEŃ - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Warszawa (mazowieckie)

STAŻ - ROBOTNIK DROGOWY - 997,4 PLN

ręczne wykonywanie wykopów, rowów, układanie masy bitumicznej, układanie kostki brukowej, pomoc przy rozładunku i załadunku materiałów budowlanych, prace zanalizacyjne itp.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Ilno (wielkopolskie)