Praca ADMINISTRATOR Miechów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Miechów, powiat: miechowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
marketing i reklama hotelu, inspekcja hotelu, przyjmowanie zleceń, rezerwacje, fakturowanie, rozliczanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Miechów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: miechowski

Zawód: technik hotelarstwa*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa urządzeń biurowych

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa kas fiskalnych

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

Sienkiewicza 27, 32-200 Miechów, powiat: miechowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: miechowski

Gmina pracodawcy: Miechów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Miechów

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 27

Profil działalności pracodawcy: hotel

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik hotelarstwa*