Praca Administrator działu HR Centrala Złotów Media Expert

Nazwa stanowiska: Administrator działu HR

Miejscowość: Centrala Złotów

Województwo: wielkopolskie

Powiat: pilski

Data dodania ogłoszenia: 2016-08-31

Wymagania dla kandydatów:
bardzo dobra organizacja pracy oraz nastawienia na realizację wyznaczonych celów
bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (Word, Excel, Power Point)
komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
prawo jazdy kat. B

Oferowane korzyści:
stałą i stabilną pracę
umowę o pracę
dodatkowy system motywacyjny
atrakcyjny poziom wynagrodzenia
możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
możliwość korzystania z pakietów Multi Sport

Zakres obowiązków:
zarządzanie wewnętrznym systemem rekrutacyjnym
emisja ogłoszeń, informacji dotyczących pracy w spółce
analiza rynku pod względem nośników ogłoszeniowych dot. pracy
ścisła współpraca z działem kadr (umowy z pracownikami, umowy z lekarzami medycyny pracy)
realizacja innych projektów i zadań z zakresu miękkiego HR

Pracodawca: Media Expert