Praca ADMINISTRATOR DOKUMENTACJI BIUROWEJ Tychy CLINICAL CONSULTING Sp. z o.o.

Stanowisko: ADMINISTRATOR DOKUMENTACJI BIUROWEJ

Wynagrodzenie: od 3 000 PLN

Zakres obowiązków: Prowadzenie dokumentacji biurowej, firma działa w branży medycznej.

Data publikacji: 2016-05-20

Lokalizacja: Tychy (śląskie)

Pracodawca: CLINICAL CONSULTING Sp. z o.o.

Miejsce pracy: 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie dokumentacji biurowej, firma działa w branży medycznej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR DOKUMENTACJI BIUROWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tychy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tychy

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tychy

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wyksształcenie wyższe, prawo jazdy kat. B, biegła znajomość j. angielskiego

Nazwa pracodawcy: CLINICAL CONSULTING Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Adres pracodawcy:
Dzwonkowa 4, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV - życiorys zawodowy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: mail: biuro (at) clinicalconsulting.pl, tel: 513 344 446; kontakt osobisty, Godziny : 9:00 - 16:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Tychy

Gmina pracodawcy: Tychy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tychy

Ulica pracodawcy: Dzwonkowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej