Praca 27U KOSMETYCZKA Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 27U KOSMETYCZKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: kosmetyczka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kosmetyczka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

zgodny z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Pleszew (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA NA TARGOWISKU / BAZARZE - od 3 000 PLN

sprzedaż towaru firmy na bazarze, wystawianie klientom rachunków lub faktur, praca w S-cu, Krakowie, Krzeszowicach, Chrzanowie
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Sosnowiec (śląskie)

KONSERWATOR MASZYN - od 2 000 PLN

Mycie, malowanie, konserwacja maszyn rolniczych itp.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Librantowa (małopolskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ ZNAKUJĄCYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA-KONSERWATOR CZĘŚCI/SPRZĘTU - od 2 000 PLN

prawo jazdy kat. B, wyksz. min. zawodowe,
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Wysocko Wielkie (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Czerwin (mazowieckie)

TYNKARZ - od 925 PLN

tynkowanie ścian i sufitów - tynki gipsowe lub cementowe
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Kąty (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

przyjmowanie towaru do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, wydawanie towarów z magazynu, prawidłowe oznakowanie składowanych towarów, prowadzenie dokumentacji magazynowej.
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Lwówek (mazowieckie)

ŁADOWACZ NIECZYSTOŚCI STAŁYCH - 997,4 PLN

obsługa urządzeń podczas załadunku i rozładunku pojemników,odbiór odpadów zgodnie z ewidencją i podziałem
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Zambrów (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż odzieży
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Lębork (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - do 1 000 PLN

prace w gospodarstwie rolnym
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Klewki (mazowieckie)

REFERENT DO SPRAW KONTA UBEZPIECZONEGO - 997,4 PLN

referent do spraw konta ubezpieczonego
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

REJESTRATORKA - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Jaworzno (śląskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

wykładanie towaru, obsluga klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Kazimierza Wielka (świętokrzyskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Iława (warmińsko-mazurskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Rzekuń (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Świdnica (dolnośląskie)

kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Lubomierz (dolnośląskie)

REFERENT - do 1 850 PLN

Prowadzenie zadań z zakresu ubezpieczenia społecznego rolników, ewidencjonowanie danych osobowych i okresów podlegania ubezpieczeniu społecznemu w systemach komputerowych, wydawanie decyzji podlegania oraz ustania ubezpieczeniu społecznemu rolników, prowadzenia korespondencji z płatnikami składek, księgowanie wpłat z tytułu składek na ubezpieczenie społeczne, rozpatrywanie wniosków i wydawanie decyzji w sprawie ulg w spłacie należności
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK POMOCNICZY W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - 1 - 212 PLN

DOCZYSZCZANIE MIĘSA, WYKRAWANIE ELEMENTÓW, ZAPEWNIENIE CIĄGŁOŚCI TOWARU N ALINII PRODUKCYJNEJ; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM PODSTAWOWE, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPDEMIOLOGICZNYCH, MINIMUM 1 ROK DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE; PRACA W SYSTEMIE 2 ZMIANOWYM W GODZINACH: 06.00-22.00 RÓWNIEŻ W WOLNE DNI - 48 GODZIN TYGODNIOWO;
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY PRZY OBRÓBCE ODZIEŻY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Pleszew (wielkopolskie)

REFERENT DS. KSIĘGOWYCH - 997,4 PLN

Weryfikacja dokumentów księgowych. Segregowanie dowodów księgowych. Archiwizacja dokumentów księgowo-kadrowych. Przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ. Staż odbywać się będzie w dzielnicy Miedzyń.
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 1 850 PLN

wyksz. zawodowe lub średnie techniczne kierunkowe w zawodzie elektryk, elektromonter,osoba zarejestrowana w PUP na dzień 29.02.2016, profil II;montaż instalacji elektrycznych;miejsce pracy: teren powiatu
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Chynowa (wielkopolskie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH I SADOWNICZYCH - od 1 500 PLN

Naprawa sprzętu rolniczego, obsługa obrabiarek skrawajacych
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Golianki (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 150 PLN

przewóz materiałów metalowych-trasy międzynarodowe (Polska-Niemcy); dyspozycyjność ze względu na 2/3 tygodnie w trasie bez możliwości zjazdu do Polski; min. 2 lata doświadczenia w transporcie międzyanrodowym, przerwa w zatrudnieniu nie więcej niż rok
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Dolna (opolskie)