TECHNIK PRAC BIUROWYCH Lipno oferta pracy kontakt przez PUP

Największy wybór odzieży

Stanowisko: TECHNIK PRAC BIUROWYCH

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: technik prac biurowych

Data publikacji: 2016-01-07

Lokalizacja: Lipno (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: TECHNIK PRAC BIUROWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lipno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lipnowski

Zawód: technik prac biurowych*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 14.07.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Okrzei 7, 87-600 Lipno, powiat: lipnowski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wniosek

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: lipnowski

Gmina pracodawcy: Lipno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lipno

Ulica pracodawcy: Okrzei

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy: komornik sądowy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TECHNIK HANDLOWIEC - 997,4 PLN

sprzedaż towarów oferowanych w hurtowni, obsługa nabywców metodaą bezpośrednią, realizacja zamówień, fakturowanie zakupionych towarów, obsługa programów do sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Siedlce (mazowieckie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - 1 017,4 PLN

sekretarka medyczna
kontakt przez PUP - 2018-06-22 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

REFERENT STAŻYSTA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- wprowadzanie danych do systemów komputerowych,- przyjmowanie deklaracji i informacji podatkowych,- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,- obsługa interesantów (np. pomoc przy wydawaniu zaświadczeń),- przygotowywanie dokumentacji do odbioru nadpłat w kasie Urzędu,- kontakt z interesantem zewnętrznym,- pomoc pracownikom działu w sprawach administracyjno-biurowych,- archiwizowanie dokumentów,- obsługa urządzeń biurowych,- inne zlecone prace przez przełożonego w ramach stanowiska.
kontakt przez PUP - 2018-03-22 - Zgierz (łódzkie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - 997,4 PLN

Sporządzanie leków, obsługa klienta itp. Staż w Starym Sączu i Muszynie.
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Muszyna (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż art. alkoholowych, słodycze, prezenty itp.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

TECHNIK ORGANIZACJI PRODUKCJI - od 2 100 PLN

-Planowanie poszczególnych operacji (zadań)na stanowiskach roboczych.-Planowanie produkcji w zakresie organizacji procesów pomocniczych, obsługowych i produkcyjnych-Opracowanie harmonogramów spływu części i wyrobów.
Zakład Mechanizacji i Narzędzi "FOR-MECH" Sp. z o.o. - 2017-12-18 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 500 PLN

Wykonuje prace biurowe; sporządza i prowadzi korespondencję biurową; obsługuje biuro organizacyjnie i administracyjnie; gromadzi, rejestruje i przetwarza informacje niezbędne do wykonywania zadań spólki; sporządza, przechowuje i archiwizuje dokumenty związane z funkcjonowaniem firmy obsługuje sprzęt biurowy.
kontakt przez PUP - 2018-03-16 - Łuków (lubelskie)

TECHNIK BUDOWNICTWA - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Krotoszyn (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

chronologiczne układanie aktów w składnicy, stemplowanie korespondencji, sporządzanie wykazów dokumentów
kontakt przez PUP - 2018-04-06 - Lublin (lubelskie)

TECHNIK WETERYNARII - od 2 000 PLN

przemieszczanie się wyposażonym w sprzęt samochodem w celu diagnozowania i leczenia koni,psów i kotów na wizytach w terenie
kontakt przez PUP - 2017-11-08 - Sławków (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 000 PLN

wprowadzanie danych do programu księgowo-płacowego
kontakt przez PUP - 2017-08-29 - Białobrzegi (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - do 2 100 PLN

Cięcie tasiemek, nalepianie naklejek na smycze reklamowezwijanie pasów bagażowych, zakładanie zacisków na opaski festiwalowe.
AMGS Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa - 2018-03-29 - Gdańsk (pomorskie)

TECHNIK GEODETA - od 2 100 PLN

wykonywaniu map do celów projektowych, tyczenia objektów i urządzeń, opracowywanie wyników pomiarów geodezyjnych
USŁUGI GEODEZYJNO-KARTOGRAFICZNE KRAUZE MAREK - 2018-04-04 - Mława (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

prowadzenie biura w firmie
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Janiszów (dolnośląskie)

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Częstochowa (śląskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - od 2 000 PLN

przygotowanie dokumentacji przetargowej itp
"Grunt" Usługi Drogowe Jacek Toborek - Głubczyce - 2017-04-04 - Głubczyce (opolskie)

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH W BUDOWNICTWIE - od 2 100 PLN

- montowania systemów suchej zabudowy;- wykonywania robót malarskich;- wykonywania robót tapeciarskich;- wykonywania robót posadzkarskich;- wykonywania robót okładzinowych.- obsługa maszyn i narzędzi malarskich- organizowanie swojego stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP i ochrony ppoż.
BUDEX Łukasz Bury - 2018-04-04 - Rydułtowy (śląskie)

technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

TECHNIK ODZIEŻOWY - od 1 850 PLN

Nadzór nad procesem produkcyjnym. Praca w godzinach 7-15.
PPHU Eurobor Sp. z o.o. Rafał Borowicz - 2016-10-03 - Gąbin (mazowieckie)

TECHNIK HOTELARSTWA - od 1 850 PLN

obsługa recepcji, pomoc w utrzymaniu czystości
T.W. FIRMA USŁUGOWO HANDLOWA WIERZBICKI TADEUSZ - 2016-06-02 - Rzeszów (podkarpackie)

TECHNIK INFORMATYK/TECHNIK PRODUKCJI - 3 000 - 3 500 PLN

Produkcja wiązek kablowych, naprawa maszyn i urządzeń, mile widziane doświadczenie. Praca w Wołowie ul . Więzienna 6 (teren zakładu karnego) - Kontakt telefoniczny z pracodawcą: tel. 0713438047, adres e-mail: basoglu (at) basoglu.pl
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Wołów (dolnośląskie)

porządkowanie i układanie dokumentów,pozyskiwanie i obsługa klientó,odbieranie telefonów,obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2018-05-10 - Krajewo Białe (podlaskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Łowicz (łódzkie)

TECHNIK ELEKTRONIK - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2018-03-16 - Sanok (podkarpackie)

ELEKTROMONTER - MECHANIK MASZYN I URZĄDZEŃ PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO - od 1 850 PLN

Naprawa, konserwacja maszyn i urządzeń przetwórstwa mięsnego.
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO GROT SP. JAWNA - 2016-07-01 - Starowa Góra (łódzkie)

TECHNIK FARMACJI - od 2 100 PLN

sprzedaż gotowych leków, bez sporządzania leków recepturowych
Apteka "AQUA VITAE" Alicja Dąbrowska-Sajewska - 2018-04-10 - Białystok (podlaskie)

bezpieczne zakupy - erli.pl