Praca SZEF PRODUKCJI (O) Niedomice Zakład Ślusarsko Budowlany Ryszard Utrata

Kolejowa 21, 33-132 Niedomice, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
nadzór nad pracą podległego personelu, nadzór nad bieżącąprodukcją, opracowywanie planówprodukcji, zapewnienie bezawaryjnejrealizacji procesu produkcyjnego, zapewnienie prawidłowych warunków BHP, wycena ofertowanie, kontakty z klientem, zamawianie udziałów do produkcji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 646 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: żądanie pracodawcy

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: SZEF PRODUKCJI (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Niedomice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żabno

Zawód: dyrektor produkcji

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 5 646 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierownik produkcji w przemyśle (wymagany staż - lata: 2)

Wymagany zawody dla kandydatów: Mistrz produkcji w przemyśle metalurgicznym

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie wyższe metalurgia lub materiałoznawstwo, 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w zakładzie produkcyjnym w branży konstrukcji stalowych, prawo jazdy kat. B, umiejętności organizacyjne i planowanie produkcji, umiejętności związane z eksploatacją urządzeń i linii technologicznej, umiejętność zarządzania budżetem, umiejętność kierowania kapitałem ludzkim, znajomość metod i technik produkcji, znajomość zasad zarządzania jakością, wiedza o zarządzaniu i administracji, zdolności organizacyjne, inicjatywa, przedsiębiorczość, bardzo dobra znajomość prawa budowlanego i znajomość rysunku technicznego, bardzo dobra znajomość organizacji pracy. Praca w Niedomicach w godz. 7.00-15.00, pełny etat, umowa na okres próbny 3 m-ce, wynagrodzenie 5646,- brutto Kontakt: Zakład Ślusarsko Budowlany R. Utrata, ul. Kolejowa 21, Niedomice, CV wysysłać na adres e-mail: zsbzabno (at) onet.pl

Nazwa pracodawcy: Zakład Ślusarsko Budowlany Ryszard Utrata

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Godziny : 8.00-15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Żabno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Niedomice

Ulica pracodawcy: Kolejowa

Numer budynku pracodawcy: 21

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: dyrektor produkcji

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 15.12.2015