STAZ/SPRZEDAWCA Nowa Sól oferta pracy kontakt przez PUP

bezpieczne zakupy - erli.pl

Stanowisko: STAZ/SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: - szkolenie BHP i p.poż. - przyjmowanie towaru- wykładanie towaru na półki- obsługa kas- obsługa magazynu

Data publikacji: 2016-04-15

Lokalizacja: Nowa Sól (lubuskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- szkolenie BHP i p.poż. - przyjmowanie towaru- wykładanie towaru na półki- obsługa kas- obsługa magazynu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: STAZ/SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowa Sól

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowosolski

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

Staszica 1c, 67-100 Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: nowosolski

Gmina pracodawcy: Nowa Sól

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowa Sól

Ulica pracodawcy: Staszica

Numer budynku pracodawcy: 1c

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Pomoc przy naprawach mechanicznych
kontakt przez PUP - 2017-09-06 - Zamość (lubelskie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU - od 2 900 PLN

Efektywne zarzadzanie zespołem pracowników, zapewnienie funkcjonowania sklepu zgodnie z wewnętrznymi standardami. godne reprezentowanie firmy wobec naszych klientów i dostawców. Firma oferuje możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w dużej międzynarodowej firmie, wsparcie doświadczonych kierowników sklepów, bardzo dobrą atmosferę pracy. Miejsce wykonywania pracy - sklepy netto na terenie Łodzi.
NETTO Sp. z o.o. - 2016-09-12 - Zelów (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

montowanie płyt drogowych, przygotowanie terenu pod budowę, praca na terenie woj. Śląskiego z zakwaterowaniem i dojazdem
Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych BEDNAR, Robert Bednarek - 2016-09-05 - Bilsko (małopolskie)

KIEROWCA C+E (OFPR/16/1369) - od 2 250 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego - transport na terenie kraju
USŁUGI TRANSPORTOWE "FITRANS" - 2016-05-12 - Żmiąca (małopolskie)

POMOC APTECZNA 1/2 ETATU - od 925 PLN

utrzymanie czystości w aptece, wykładanie towaru, metkowanie
PHARMALAND MEDICAMENTI SP. Z O.O. - 2016-08-16 - Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

przyjmowanie wniosków na świadczenia, obsługa pocztowa OPS, archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Serniki (lubelskie)

POMOCNIK TAPICERA - 997,4 PLN

pomocnik tapicera
kontakt przez PUP - 2017-10-20 - Jarczów (lubelskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - do 1 050 PLN

obsługa klientów w sklepie spożywczym
kontakt przez PUP - 2018-04-05 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa poczty elektronicznej.
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Zaklików (podkarpackie)

STAZ/SPRZEDAWCA-KASJER - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i P.POŻ- przyjęcie towaru, wycenianie towaru- opisywanie towarów do zamówień- sprawdzanie terminów przydatności do spożycia- sprzątanie sklepu po skończonej zmianie- przestrzeganie przepisów HCCP- rozliczanie sprzedaży gotówkowej itp
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Nowa Sól (lubuskie)

STAZ/SPRZEDAWCA - KASJER - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i ppoż.- zapoznanie się z zakresem obowiązków w zakładzie pracy- przyjmowanie i układanie towarów zgodnie z terminami przydatności i ilości- obsługa kasy fiskalnej- nauka obsługi LOTTO
kontakt przez PUP - 2017-08-22 - Nowa Sól (lubuskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
FIRMA BARTEK - 2016-12-02 - Rzeszów (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA DETALICZNEGO - 1 900 - 2 600 PLN

realizowanie postawionych planów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie nowych jak i bieżącą obsługę dotychczasowych klientów, w tym obsługa złotowo-walutowa.
Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku - 2016-05-23 - Stargard (zachodniopomorskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 2 100 PLN

Opieka nad osobami starszymi. Pomoc w toalecie. Utrzymanie czystości w pokoju. Organizowanie prac opiekuńczo-wspierających przy osobie starszej .
kontakt przez PUP - 2018-03-01 - Głubczyce (opolskie)

POMOC KRAWIECKA K/M - od 2 000 PLN

jw.
PPH TEDMAR Maria Pilewicz - 2017-07-07 - Raszyn (mazowieckie)

BRYGADZISTA - od 3 000 PLN

prowadzenie magazynu, koordynowanie prac;
TKACTWO Mirosław Osipczuk - 2015-12-14 - Pabianice (łódzkie)

FLORYSTA - od 2 000 PLN

układanie bukietów,wiązanek okolicznościowych ,praca w kwiaciarni z dwudziestoletnią tradycją
Kwiaciarnia BACCARA - 2017-08-29 - Gdańsk (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu.
kontakt przez PUP - 2017-10-06 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

STARSZY INŻYNIER TESTÓW OPROGRAMOWANIA - od 7 000 PLN

tworzenie planów testów oraz koordynacja planowania wyznaczonych działań, osoba analizuje skomplikowane systemy finansowe oraz potwierdza zgodność ich wymaganiami biznesowymi, utrzymuje wysoki standard tworzonego oprogramowania poprzez odpowiednie metodologie testowe, identyfikuje potencjalne problemy z jakością oraz przewiduje metody ich rozwiązania, definiuje cele testowe oraz przeprowadza je zgodnie z określonymi wymaganiami, efektywnie wykorzystuje narzedzia testowe oprogramowania aby utrzymać i wdrożyc skrypty testowe, identyfikuje i dokumentuje defekty oprogramowania i umożliwa zrozumienie dla testerów oprogramowania, dostarcza odpowiednio sformułowaną informację dla programistów oraz wspiera testy środowiskowe aby zapewnić dostępność dla użytkowników
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Kraków (małopolskie)

SPRZĄTACZKA DOMOWA - 1 017,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2018-07-16 - Wojsławice (łódzkie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO - 2 300 - 3 200 PLN

nauczanie języka niemieckiego w szkole podstawowej i gimnazjum
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W BRODNICY - 2017-10-09 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 500 PLN

naprawa pojzadów samochodowych ( osobowe i ciężarowe)
P.H.U. ELMASZ Bogdan Krzysiak - 2017-10-20 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK SOCJALNY - od 2 300 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubiszynie - 2018-04-24 - Lubiszyn (lubuskie)

FORMIERZ ODLEWNIK - od 1 750 PLN

Prace formierskie w odlewni; jedna zmiana; kontakt z pracodawcą osobisty w godzinach (7-15).
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Słupsku - 2015-11-25 - Słupsk (pomorskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

CUKIERNIK - od 2 100 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2018-06-27 - Przysiek (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC - od 2 800 PLN

prawo jazdy kat. B
PPH Bylicki Sławomir - 2018-02-13 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

wykonywanie zabiegów na ciało
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Pabianice (łódzkie)