Praca SPRZEDAWCA ( PO WER ) Huta kontakt przez PUP

Stanowisko: SPRZEDAWCA ( PO WER )

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: staż- sprzedaż i obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru na półki, zamawianie towaru, sprawdzanie dat ważności, dbanie o czystość i higienę sklepu, uiszczanie należności za dostarczane produkty, przygotowanie produktów do sprzedaży, Na w/w stanowisku wymagane jest badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Data publikacji: 2016-07-01

Lokalizacja: Huta (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Huta, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
staż- sprzedaż i obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru na półki, zamawianie towaru, sprawdzanie dat ważności, dbanie o czystość i higienę sklepu, uiszczanie należności za dostarczane produkty, przygotowanie produktów do sprzedaży, Na w/w stanowisku wymagane jest badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: SPRZEDAWCA ( PO WER )

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Huta

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: obsługa kasy fiskalnej

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Wolności 29a, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Ulica pracodawcy: Wolności

Numer budynku pracodawcy: 29a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy